Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

LaMarcusas Aldridge'as Bruklino „Nets“ (34-15) komandoje debiutavo naudingu žaidimu, o jo atstovaujama ekipa NBA mače namie 111:89 (32:11, 36:37, 24:17, 19:24) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (24-23).

21
22
8
42%
5/12

Nugalėtojams Aldridge'as per 29 minutes pelnė 11 taškų (3/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir dukart prasižengė.

211 cm ūgio krepšininkas mačą pradėjo starto penkete ir užėmė vidurio puolėjo poziciją.

Atletas kovo mėnesio pabaigoje atsisveikino su San Antonijaus „Spurs“ ir pasirašė kontraktą su „Nets“.

Aldridge'o epizodai:

„Nets“ per pastarąsias 23 rungtynes pasiekė 20 pergalių. Namie ekipa laimėjo septintą mačą paeiliui ir užfiksavo geriausią savo rezultatą šį sezoną.

Jeffas Greenas pirmajame kėlinyje pelnė 12 taškų, kai visi „Hornets“ krepšininkai – 11. Per pirmąsias 12 minučių „Hornets“ pataikė 4 metimus iš 23.

Jau per pirmą ketvirtį „Nets“ susikrovė 21 taško persvarą, o po ilgosios pertraukos turėjo 32 taškų pranašumą.

Bruklino klubas vertėsi be pakinklines sausgysles susižeidusių Kevino Duranto ir Jameso Hardeno.

„Nets“ pataikė 20 tritaškių, komandoje šeši krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Bruklino komandai Jeffas Greenas per 30 minučių pelnė 21 tašką (3/5 dvit., 5/12 trit.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kyrie Irvingas buvo netoli trigubo dublio: 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Nets“: Jeffas Greenas 21 (5/12 trit., 8 atk. kam.), Landry Shametas 17 (5/7 trit.), Kyrie Irvingas (11 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blok.) ir Tyleris Johnsonas (5/7 trit.) po 15, Bruce'as Brownas 14 (7/10 dvit., 6 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge'as 11 (3/9 dvit., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Joe Harrisas 9 (3/9 trit., 6 rez. perd.).

„Hornets“: Devonte Graham (2/6 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam.) ir Gordonas Haywardas (4/7 dvit.) po 13, Terry Rozieras 12 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Malikas Monkas 11 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Milesas Bridgesas 10 (2/5 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Bradley Wanamakeris 9.