Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Bogdanas Bogdanovičius, Clintas Capela ir Trae Youngas pelnė po 28 taškus, o jų traukiama Atlantos „Hawks“ (24-24) NBA rungtynėse išvykoje per antrą pratęsimą 134:129 (32:22, 22:26, 30:32, 26:30, 9:9, 15:10) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (24-22).

28
41
5
100%
10/10

Šveicaras Capela žaidė naudingiausiai. Jis ne tik įmetė 28 taškus (9/15 dvit., 10/10 baudų), bet ir atkovojo 17 kamuolių bei blokavo 5 metimus.

10 baudų metimų be klaidų – geriausias Capelos rezultatas karjeroje.

Lemiamomis ketvirtojo kėlinio akimirkomis Trae Youngas nepasinaudojo proga išplėšti pergalę, tačiau atsigriebė per du pratęsimus, kuomet surinko 15 taškų.

Iš viso Youngas pelnė 28 taškus (9/21 dvit., 2/2 trit., 4/6 baudų), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, bet prarado 7 kamuolius.

Serbas Bogdanas Bogdanovičius pataikė 8 dvitaškius iš 12, 4 tritaškius iš 5 ir surinko 28 taškus. Jis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius bei blokavo 2 metimus.

Atlantos klube debiutavęs Lou Williamsas per 22 minutes įmetė 7 taškus (3/9 dvit., 1/2 baudų) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ komandai DeMaras DeRozanas per 46 minutes pelnė 36 taškus (14/26 dvit., 8/10 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Derrickas White'as pataikė 7 tritaškius iš 13 ir užfiksavo karjeros rekordą. Įžaidėjas surinko 29 taškus.

„Hawks“ vertėsi be Johno Collinso, kuris dėl čiurnos traumos nežais artimiausią savaitę.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 36 (14/26 dvit., 8/10 baud., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Derrickas White'as 29 (7/13 trit., 2 blok.), Rudy Gay 18 (3/8 dvit., 3/8 trit., 6 atk. kam.), Dejounte Murray 16 (7/11 dvit., 9 atk. kam.), Jakobas Poeltlas 14 (6/8 dvit., 10 atk. kam.).

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius (8/12 dvit., 4/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Clintas Capela (9/15 dvit., 10/10 baud., 17 atk. kam., 5 blok.) ir Trae Youngas (9/21 dvit., 2/2 trit., 12 rez. perd., 7 kld.) po 28, Danilo Gallinari 16 (3/8 dvit., 2/4 trit., 12 atk. kam.), Onyeka Okongwu 10 (4/6 dvit., 5 atk. kam.).