Nuotr. BNS

Vis dar dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose kovojančiai Sankt Peterburgo „Zenit“ (18-14) šį vakarą pakako vieno gero kėlinio.

9
18
100%
3/3
3

Xavi Pascualio auklėtiniai namuose 87:53 (20:15, 21:22, 25:6, 21:10) sutriuškino Vilerbano ASVEL (12-20) komandą, kuriai tai buvo šeštoji nesėkmė paeiliui.

„Zenit“ rungtynių iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Tarickas Blackas pataikė dvitaškį, Billy Baronas smeigė tritaškį, Mateuszas Ponitka realizavo baudas, metimą iš vidutinio nuotolio pridėjo Kevinas Pangosas, o „Zenit“ trečiąjį ketvirtį atidarė spurtu 15:2, po kurio turėjo 17 taškų persvarą – 56:39.

Vis dėlto šeimininkai apsukų nemažino. Artūras Gudaitis surinko 4 taškus iš eilės, Pangosas pridėjo tolimą metimą, lietuvis suvertė dar du taškus iš po krepšio, o „Zenit“ trečiąjį kėlinį laimėjo bendru rezultatu 25:6 ir lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami 23 taškų pranašumą – 66:43.

Ketvirtajame kėlinyje Sankt Peterburgo komanda savo varžovus pasiuntė į visišką nokdauną. „Zenit“ ketvirtį pradėjo spurtu 19:8, po kurio ekipas skyrė jau 34 taškai – 85:51.

Tarp lyderių buvęs Gudaitis per 14,5 minutės prie pergalės pridėjo 13 taškų (4/6 dvit., 5/6 baud.), 1 atkovotą kamuolį, 4 išprovokuotas pražangas ir 12 naudingumo balų.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidęs Willas Thomasas surinko 9 taškus (3/3 dvit., 1/1 trit.), 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas bei 18 naudingumo balų.

„Zenit“: Austinas Hollinsas (3/6 trit.) ir Billy Baronas (4/5 trit.) po 15, Artūras Gudaitis 13 (4/6 dvit.), Kevinas Pangosas 10.

ASVEL: Davidas Lighty 12 (4/8 dvit.), Ismaelis Bako ir Norrisas Cole‘as po 8.