Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Galingą charakterį parodžiusi „Valencia“ (18-15) toliau bando griebtis už Eurolygos atkrintamųjų šiaudo.

24
29
7
71%
5/7

Ispanijos ekipa išvykoje po atkaklios kovos 90:86 (13:26, 29:27, 22:17, 26:16) palaužė Berlyno ALBA (11-22) komandos, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės, pasipriešinimą.

Likus žaisti dvi minutes Bojanas Dubljevičius pataikė dvitaškį ir rezultatą išlygino (81:81), tačiau Marcusas Erikssonas realizavo baudas bei vėl sugrąžino persvarą šeimininkams – 83:81.

Vis tik savo baudas pataikė ir Nikola Kaliničius, Derrickas Williamsas pridėjo dvitaškį, bet prasidėjus paskutinei susitikimo minutei Simone Fontecchio smeigė tritaškį ir ALBA minimaliai išsiveržė į priekį – 86:85.

Vis dėlto po šio epizodo išmušė „Valencia“ valanda. Williamsas pelnė taškus su pražanga, Peytonas Siva prametė tritaškį, o likus 13 sekundžių Samas Van Rossomas realizavo baudas ir svečiai per vieną ataką tapo nepavejami – 90:86.

Luke‘as Sikma ir Siva prametė po dar vieną metimą ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė geriausią karjeros Eurolygoje pasirodymą surengęs Klemenas Prepeličius, kuris per 27 minutes surinko 24 taškus (1/2 dvit., 5/7 trit., 7/8 baud.), 7 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius, 6 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas ir 29 naudingumo balus.

ALBA: Marcusas Erikssonas 17 (4/5 trit.), Simone Fontecchio 16 (4/9 dvit., 2/7 trit.), Peytonas Siva (1/5 trit., 9 rez. perd.), Benas Lammersas (3/7 dvit.) ir Johannesas Thiemannas (4 rez. perd.) po 9, Luke'as Sikma 7 (9 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 24 (5/7 trit., 7/8 baud., 7 rez. perd., 29 naud.), Nikola Kaliničius 17 (2/5 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Derrickas Williamsas 15 (6/7 dvit., 5 atk. kam.), Mike'as Tobey 12 (6/8 dvit., 7 atk. kam.), Samas Van Rossomas 10 (2/4 trit., 5 rez. perd.).