Nuotr.: ZUMA PRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMA PRESS – Scanpix

Didžiąją rungtynių dalį niekaip atsiplėšti negalėjusi „Barcelona“ (24-9) tai padarė tada, kai to reikėjo labiausiai, o tokiu būdu klubas priešpaskutiniame ture užsitikrino pirmąją vietą Eurolygos reguliariajame sezone.

16
18
80%
4/5
67%
2/3

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 82:73 (26:25, 21:17, 15:16, 20:15) pranoko Stambulo „Fenerbahče“ (20-13) krepšininkus, kurie iki tol buvo pasiekę tris pergales paeiliui.

Prieš ketvirtojo kėlinio pradžią „Barca“ turėjo viso labo 4 taškų persvarą (62:58), tačiau Adamas Hanga pataikė dvitaškį bei tritaškį, Alexas Abrinesas bei Rolands Šmits pridėjo po dvitaškį ir atkarpa 9:3 ketvirtį pradėję katalonai įgijo dviženklę persvarą – 71:61.

Per likusį laiką šeimininkai intrigos atkurti taip ir nesugebėjo. „Fenerbahče“ priartėdavo iki 8 taškų, tačiau „Barcelona“ kaipmat surengdavo rezultatyvų išpuolį, atstatydavo dviženklę persvarą ir ramiai užbaigė rungtynes.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Kyle‘as Kuričius pelnė 16 taškų (2/3 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų peravimą bei surinko 17 naudingumo balų.

„Fenerbahče“ nesėkmę dar labiau apkartino Jano Vesely trauma. Čekas dar pirmajame kėlinyje nesėkmingai užlipo ant savo paties čiurnos bei į aikštelę nebegrįžo. Ketvirtajame kėlinyje susižeidė ir Nando De Colo.

Traumą vis dar besigydantis Edgaras Ulanovas šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 19 (5/7 dvit., 6/7 baud.), Kyle'as O'Quinnas 17 (6/11 dvit., 5 atk. kam.), Nando De Colo 12 (6 rez. perd.), Dyshawnas Pierre'as 10 (2/2 trit.).

„Barcelona“: Kyle'as Kuričius 16 (4/5 trit.), Brandonas Daviesas 13 (6/7 dvit., 9 atk. kam.), Nikola Mirotičius 12 (3/7 dvit., 6 atk. kam.), Cory Higginsas (3/8 dvit.) ir Leo Westermannas (3/7 trit., 4 rez. perd.) po 9.