Nuotr.: ZUMAPRES
Nuotr. ZUMAPRES

Nors Madrido „Real“ (19-14) šį vakarą šalia savęs neturėjo suspenduoto vyriausiojo trenerio Pablo Laso, tai nesutrukdė iškovoti pergalės.

18
28
100%
4/4
100%
7/7

Karališkasis klubas namuose 72:63 (20:11, 16:15, 17:12, 19:25) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (15-18) ir iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl vietos atkrintamosiose.

„Real“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Jeffery Tayloras bei Trey Thompkinsas pataikė po tritaškį, Walteris Tavaresas suvertė taškus baudos aikštelėje ir šeimininkų pranašumas ūgtelėjo iki 16 taškų – 49:33.

„Olympiakos“ ketvirtajame kėlinyje šturmo surengti nesugebėjo ir turėtą deficitą iki vienženklio buvo sumažinęs labai trumpai, tad „Real“ džiaugėsi užtikrinta pergale.

Pagrindiniu pergalės kalviu buvęs Gabrielis Deckas per 33 minutes surinko 18 taškų (7/7 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas bei 28 naudingumo balus.

Tavaresas pridėjo 15 taškų (7/11 dvit., 1/3 baud.), 8 sugriebtus ir 4 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 2 blokus, 3 klaidas bei 20 naudingumo balų.

„Real“: Gabrielis Deckas 18 (7/7 dvit., 28 naud.), Walteris Tavaresas 15 (7/11 dvit., 8 atk. kam., 20 naud. bal.), Jaycee Carrollas 9.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 22 (5/6 dvit., 3/5 trit., 26 naud.), Giannoulis Larentzakis (1/5 trit.) ir Vassilis Spanoulis po 7.