Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias komandoje, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (23-23) šventė pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

14
18
3
67%
4/6

Tenesio valstijos klubas namie 120:108 (30:28, 38:38, 24:18, 28:24) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (12-37) krepšininkus.

Nugalėtojams Valančiūnas per 22 minutes pelnė 19 taškų (6/13 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir 5 kartus prasižengė. Tai buvo devintas paeiliui JV dvigubas dublis.

Lietuvis šį sezoną per 41-erias rungtynes surinko 33 dvigubus dublius.

33-ąją minutę svečiai dar turėjo minimalų pranašumą (81:80), tačiau „Grizzlies“ laimėjo atkarpą 35:9 ir jų pranašumas abejonių nebekėlė – 115:90.

„Grizzlies“ gretose net 8 krepšininkai pasiekė dviženklį rezultatyvumą, kai tokių krepšininkų „Timberwolves“ buvo vos trys.

Šeimininkai varžovus baudė tolimais metimais – 19 iš 39 (48,7 proc.), o kovą dėl kamuolių laimėjo 53:39.

Minesotos ekipos gretose pasižymėjo Karlas-Anthony Townsas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 30 taškų (10/17 dvit., 1/8 trit., 7/7 baud.), 16 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Ši pergalė „Grizzlies“ leido įsitvirtinti 9-oje Vakarų konferencijos vietoje. „Timberwolves“ Vakaruose žengia paskutiniai, 15-i.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 19 (6/13 dvit., 11 atk. kam.), Graysonas Allenas 15 (5/7 trit.), De'Anthony Meltonas 14 (4/6 trit., 3 per. kam.), Dillonas Brooksas (3/10 dvit., 2/3 trit.) ir Xavieras Tillmanas po 12, Ja Morant (2/4 trit., 7 rez. perd.), Brandonas Clarke'as (4/8 dvit.) ir Tyusas Jonesas (2/3 trit., 5 rez. perd.) po 11.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 30 (10/17 dvit., 1/8 trit., 7/7 baud., 16 atk. kam.), Anthony Edwardsas 22 (7/11 dvit., 2/3 trit., 6 rez. perd., 2 blok.), Nazas Reidas 18 (2/2 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 2 blok.), Jaylenas Nowellas 9 (4 kld.).