Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Luka Dončičius nesutriko po labai netikslaus baudos metimo ir atvedė Dalaso „Mavericks“ (26-21) į 26-ąją pergalę šį sezoną.

15
23
100%
2/2
71%
5/7

Teksaso klubas išvykoje 99:86 (22:25, 27:21, 23:23, 27:17) įveikė Niujorko „Knicks“ (24-25) ekipą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje prie baudų metimų linijos stojęs Dončičius atakavo taip netiksliai, jog kamuolys net nelietė lanko. Šis epizodas prajuokino patį slovėną.

Dončičius su 26 pelnytais taškais (8/15 dvit., 3/8 trit., 1/4 baud.) buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Gynėjas taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus suklydo.

Karjerą NBA Niujorko klube pradėjęs Kristaps Porzingis čia buvo sutiktas ironiškais šūksniais iš tribūnų, bet tai latvio nenustebino.

„Tokio sutikimo ir tikėjausi“, – sakė 14 taškų pelnęs ir 8 kamuolius atkovojęs Porzingis.

„Mavs“ šiose rungtynėse vertėsi be vyriausiojo trenerio Ricko Carlisle'o, kuriam nustatytas koronavirusas.

Šeimininkams Alecas Burksas per 29 minutes pelnė 20 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Knicks“: Alecas Burksas 20 (4/6 trit.), Juliusas Randle'as 14 (4/13 dvit., 1/7 trit., 8 atk. kam., 11 rez. perd., 5 kld.), Reggie Bullockas 13 (4/9 trit.), Obi Toppinas 9 (4/4 dvit.), R.J. Barrettas 8 (2/5 trit., 6 atk. kam.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 26 (8/15 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Jalenas Brunsonas 15 (5/7 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Kristaps Porzingis (5/10 dvit., 1/7 trit., 8 atk. kam.) ir Timas Hardaway (3/6 trit.) po 14, Joshas Richardsonas 11 (4/6 dvit.), Maximilianas Kleberas 7 (7 atk. kam.).