Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Aaronas Gordonas šiąnakt savo buvusiai Orlando „Magic“ (17-33) komandai sentimentų neparodė, o Nikola Jokičius pagerino legendinio Wilto Chamberlaino pasiekimą.

24
29
75%
9/12
2

Denverio „Nuggets“ (31-18) namuose pasiekė pergalę 119:109 (23:29, 24:36, 38:21, 34:23).

Gordonas per 35 minutes pelnė 24 taškus (9/12 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir sykį suklydo.

Tuo metu Jokičius prie pergalės pridėjo 17 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 7/9 baud.), 16 rezultatyvių perdavimų, 9 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 4 klaidas.

Serbui tai buvo 81-asis susitikimas, kuriame jis atlieka 10 arba daugiau rezultatyvių perdavimų. Pagal šį rodiklį jis pranoko legendinį Wiltą Chamberlainą ir tapo daugiausiai tokių rungtynių turinčiu vidurio puolėju per visą NBA istoriją.

„Nuggets“ ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 18 taškų deficitą (47:65), tačiau prieš trečiąjį kėlinį pasiraitojo rankoves ir kibo į darbą. Šeimininkai trečiąjį kėlinį laimėjo 38:21 ir lemiamą kėlinį pasitiko turėdami tik 1 taško deficitą (85:86).

Ketvirtajame kėlinyje susitikimas vyko taškas į tašką, o nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje dvikovos pabaigoje.

Gordonas įkrovė iš viršaus, Michaelas Porteris pridėjo dvitaškį, Jamalas Murray realizavo baudas bei smeigė tritaškį, o „Nuggets“ spurtavo 14:2 bei prasidėjus paskutinei mačo minutei įgijo dviženklę persvarą – 115:104.

„Nuggets“: Aaronas Gordonas 24 (9/12 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Jamalas Murray 22 (4/9 dvit., 3/9 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Michaelas Porteris 20 (6/9 dvit., 2/5 trit., 12 atk. kam.), Nikola Jokičius 17 (5/10 dvit., 7/9 baud., 9 atk. kam., 16 rez. perd., 4 kld.), Willas Bartonas 15 (3/7 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Monte Morrisas 10.

„Magic“: Chuma Okeke (5/11 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Terrence'as Rossas (5/9 dvit., 2/9 trit., 4 rez. perd.) po 19, Jamesas Ennisas 17 (3/4 trit., 5 rez. perd.), R.J. Hamptonas (5/8 dvit., 2/5 trit.) ir Wendellas Carteris (8/13 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 16, Mo Bamba 11 (2/2 trit.), Dwayne'as Baconas 8 (2/7 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.).