Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Nikola Jokičius dominavo per pirmuosius tris kėlinius, o serbo vedama Denverio „Nuggets“ (32-18) iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

27
40
8
11

Šį kartą Denverio klubas savo aikštėje 134:119 (39:32, 37:24, 33:30, 25:33) susitvarkė su Detroito „Pistons“ (15-36).

Šeimininkai dominavo aikštėje nuo rungtynių pradžios ir po trijų kėlinių pirmavo 23 taškų persvara (109:86), kas leido Michaelui Malone'ui paskutiniame ketvirtyje pataupyti pagrindinius žaidėjus.

Ketvirtajame kėlinyje ant parketo nepasirodęs Jokičius per 26 minutes pelnė 27 taškus (13/16 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Detroito ekipos gretose pasižymėjo dar praėjusį sezoną „Nuggets“ garbę gynęs Jerami Grantas. Aukštaūgis per 29 minutes surinko 29 taškus (8/13 dvit., 3/5 trit., 4/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Deividas Sirvydis trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (26 min., 13/16 dvit., 8 atk. kam., 11 rez. perd.), Michaelas Porteris 25 (8/12 dvit., 3/4 trit., 7 atk. kam.), Willas Bartonas 24 (7/10 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Paulas Millsapas 12 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Monte Morrisas 10 (5/7 dvit., 4 rez. perd.), Aaronas Gordonas 9.

„Pistons“: Jerami Grantas 29 (8/13 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Saddiqas Bey 25 (6/12 trit.), Frankas Jacksonas 11 (2/6 trit.), Cory Josephas (6 rez. perd.), Isaiah Stewartas (4/5 dvit., 8 atk. kam.) po 9.