Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Buvęs NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynių dalyvis Isaiah Thomasas daugiau nei po metų pertraukos grįžo į stipriausią pasaulio krepšinio lygą.

30
27
12
86%
6/7

Prieš kelias dienas Naujojo Orleano „Pelicans“ (22-28) papildęs gynėjas su komanda debiutavo nesėkme. „Pelicans“ išvykoje 107:123 (29:25, 32:36, 29:46, 17:16) neatsilaikė prieš Atlantos „Hawks“ (27-24).

32-ejų Thomasas per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/7 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

10 dienų kontraktą su „Pelicans“ pasirašęs Thomasas pastarąjį kartą ant NBA parketo buvo pasirodęs 2020-ųjų vasario 4-ąją.

Nugalėtojams Trae Youngas per 31 minutę pelnė 30 taškų (4/14 dvit., 6/7 trit., 4/6 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Pergalę šeimininkams nulėmė trečiasis kėlinys, kurį jie laimėjo 46:29, pataikydami visus mestus 11 tritaškių.

Svečių ekipoje pasižymėjo Zionas Williamsonas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 34 taškai (11/17 dvit., 1/1 trit., 9/10 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Naujojo Orleano klubo puolėjas 25-ose paeiliui rungtynėse pelno 20 ar daugiau taškų, iš žaidimo atakuodamas didesniu nei 50 proc. tikslumu, o tai yra geriausias rezultatas nuo 1954-1955 sezono.

„Hawks“: Trae Youngas 30 (4/14 dvit., 6/7 trit., 12 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 21 (5/8 trit., 4 rez. perd.), Kevinas Huerteris 17 (4/7 dvit., 3/4 trit.), Danilo Gallinari 14 (3/5 trit.), Clintas Capela (5/7 dvit., 12 atk. kam., 3 blok.), Lou Williamsas (3/8 dvit., 2/2 trit.) po 12.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 34 (11/17 dvit., 9/10 baud., 5 atk. kam.), Ericas Bledsoe 14 (4/8 trit., 4 rez. perd.), Lonzo Ballas 12 (4/14 trit., 9 atk. kam., 11 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.), Jaxsonas Hayesas 11 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Isaiah Thomasas 10 (2/7 dvit., 2/6 trit., 4 kld.).