Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Jonas Mačiulis pelnė vos 2 taškus, tačiau jo baudų metimai lėmė Atėnų AEK (3-3) pergalę. Vis dėlto lietuvio atstovaujamas Graikijos klubas liko už FIBA čempionų lygos atkrintamųjų borto.

Iliaso Papatheodorou auklėtiniai namuose 79:78 (18:14, 16:20, 16:25, 29:19) parklupdė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (4-1) krepšininkus.

Nepaisant pergalės, AEK „Top 16“ etapo K grupėje liko treti ir nepateko į turnyro ketvirtfinalį.

Graikijos ekipa surinko tiek pat pergalių, kiek Strasbūro IG (3-3), tačiau lemiamą mačą prieš Ankaros „Turk Telekom“ laimėjęs (91:81) ir geresnį tarpusavio taškų santykį turėjęs Prancūzijos klubas žengė į atkrintamąsias.

Mačiulis per 21 minutę surinko 2 taškus (0/1 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus bei perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, klaidą ir 5 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje AEK turėjo dviženklį deficitą (56:67), tačiau spurtavo 19:5, o Darylas Maconas tritaškiu likus 27 sekundėms išvedė graikus į priekį (75:72).

Netrukus Mačiulio pražanga pasiuntė Jevgenijų Baburiną prie baudų metimų linijos ir rusas nesuklydo (74:75).

Likus 5 sekundėms abi ekipos apsikeitė taikliomis baudomis (77:76), o pražanga sustabdytas Mačiulis turėjo šansą padidinti persvarą. Lietuvio ranka nesudrebėjo – Jonas pataikė abu baudų metimus (79:76), Baburino tritaškis nebuvo tikslus ir AEK triumfavo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Kingsley Mosesas, kuris per 29 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 1/2 trit., 2/5 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį ir surinko 21 naudingumo balą.

AEK: Kingsley Mosesas 19, Darylas Maconas 16, Keithas Langfordas 14.

„Nižnij Novgorod“: Kasey Shepherdas 21 (9 atk. kam.), Antonas Astapkovičius 14, Ivanas Strebkovas 12.

Atrinkti (0) Visi (3)
As
Kaip ir buvo sakyta po šito sezono ir baigs karjera Jonas. Šiek tiek gaila
2021-04-08
+1
Ciongas
Tai kad jau tragedija. čia tik rusų lygos tolimi vidutiniokai, o rusijoje nuo jų gavo 30 taškų. Čia laimėjo!, bet Jono žaidimas jau tuščia vieta.