Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

Galingai rungtynes pradėjusi Madrido „Real“ (20-14) daugiau nei užtikrintai įsiveržė į Eurolygos atkrintamąsias.

18
29
10
2

Pablo Laso vadovaujama ekipa žūtbūtiniame mūšyje Stambule 93:67 (23:11, 26:25, 18:21, 26:10) pervažiavo be Edgaro Ulanovo žaidusią „Fenerbahče“ (20-14) ir užsitikrino vietą aštuntuke.

„Fenerbahče“ bilietą į „Top 8“ buvo užsitikrinusi praeitą savaitę.

Dėl paskutinio kelialapio kaunasi Vitorijos „Baskonia“, Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Valensijos „Basket“.

Ulanovas vis dar nerungtyniauja dėl klubo skausmų.

Varžovus tritaškiais užlieję „Real“ krepšininkai realizavo 19 iš 38 tolimų metimų (50 proc.).

Geriausią sezono mačą labiausiai reikiamu metu sužaidęs Fabienas Causeur susmeigė 5 iš 9 tritaškių ir sumetė 20 taškų.

Nicolas Laprovittola įmetė 4 iš 6 tolimų metimų, Gabrielis Deckas – 3 iš 7, Rudy Fernandezas, Sergio Llullas ir Trey Thompkinsas – po 2.

Laprovittola per 31 minutę taip pat užfiksavo antrą sezono dvigubą dublį: 18 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 2/3 baud.), 10 rezultatyvių perdavimų, 4 atkovoti kamuoliai ir 29 naudingumo balai.

Pastarasis rodiklis – geriausias argentiniečio Eurolygos karjeroje.

„Real“ šeimininkus į nokdauną pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, per kurį Laprovittola pelnė 8 taškus, o karališkasis klubas besibaigiant ketvirčiui triuškino varžovus 23:9.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 23 (9/17 metimai), Lorenzo Brownas 16 (6/15 metimai), Marko Guduričius 7.

„Real“: Fabienas Causeur 20 (5/9 trit.), Gabrielis Deckas 19, Nicolas Laprovittola 18 (10 atk. kam.).