Lietuvos jaunimo (iki 20 m.) rinktinė Europos čempionatą pradėjo be žvalgybos. Mūsiškiai pirmosiose rungtynėse 109:77 (36:17, 26:7, 25:18, 22:35) sutriuškino bendraamžius iš Italijos ir tapo B grupės lyderiais.

Galutinis rungtynių rezultatas net neatspindi tikrosios lietuvių persvaros. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai dar prieš didžiąją pertrauką įgijo didesnę nei 30 taškų persvarą (62:24).

Trečiojo kėlinio pabaigoje mūsiškių persvara kelis kartus buvo šoktelėjusi iki 47 taškų (81:34, 85:38) ir tik paskutiniajame kėlinuke italai sugebėjo kiek sušvelninti skirtumą.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė: Mantas Ruikis 23 taškai (5/5 tritaškių), Jonas Mačiulis 22, Artūras Jomantas 14, Renaldas Seibutis ir Laimis Kisielius po 13.

Italija: Luca Lechthaleris 20 (8 klaidos), Giovanni Fattori 18, Michele Antonutti 11, Luca Vitali 10.

Lietuviai puikiai atakavo krepšį – tikslą pasiekė 59 proc. dvitaškių ir 53,3 proc. tritaškių metimų. Italai iš vidutinių nuotolių taip pat buvo taiklūs (62,1 proc.), tačiau didelis klaidų skaičius (28) ir skylės gynyboje neleido net pagalvoti apie pergalę.

Antrąsias grupės rungtynes mūsiškiai rytoj (07.09) 11 valandą žais su taip pat pergalę pirmosiose rungtynėse iškovojusiais Baltarusijos krepšininkais. Šeštadienio rungtynių rezultatą tiesiogiai pranešinės "BasketNews.lt".

2005-07-09 13:28
bet paskutini kelini nereiktu jau tap begediskai pralaiminet
2005-07-08 20:05
Ruikis bus lyderis
2005-07-08 18:04
Atenu pralaimejimo si pergale neatstos, bet kerstas buvo saldus, oi saldus...
2005-07-08 16:36
Butu paguoda jeigu kaip sunis sutryptu 50 tasku, bet ir dabar saunuoliai, su issibaudavusiu pagr. centru ir be keliu pagrindines sudeties zaideju tikrai puikiai pasirode... jei taip toliau - vyrai su medaliais gris
2005-07-08 16:15
siokia tokia paguoda sirdziai uz atenus:)))
2005-07-08 15:54
Manau galima tiketis tikrai aukstos vietos....
2005-07-08 15:38
gaila, kad neissaugojo tureto 48 tasku pranasumo :), o siaip saunuoliai, beje Kisielius nustebino pradzioj, taciau su savo 5 klaidom atstate pusiausvyra :))
2005-07-08 15:31