Nuotr.: ZUMA Press – Scanpix
Nuotr. ZUMA Press – Scanpix

Marco Belinelli surinko 33 taškus, tačiau Bolonijos „Virtus“ to Europos taurės pusfinalio serijos antrajame mače neužteko.

19
23
44%
4/9
8

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai svečiuose 81:85 (14:18, 23:29, 24:24, 20:14) krito prieš Kazanės UNIKS.

Serijos iki 2 pergalių rezultatas tapo 1-1. Lemiamos serijos rungtynės įvyks artėjantį trečiadienį (balandžio 14 d.) Bolonijoje.

Belinelli per 28 minutes surinko 33 taškus (5/7 dvit., 5/9 trit., 8/9 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 36 naudingumo balus.

Iki šio vakaro 35-erių 196 cm ūgio italas Europos taurėje daugiausiai buvo pelnęs 25 taškus ir surinkęs 29 naudingumo balus.

Iki mačo pabaigos likus dviem minutėms UNIKS turėjo keturių taškų persvarą (81:77), bet Belinelli bei Milošas Teodosičius pataikė po dvitaškį ir likus 19 sekundžių rezultatas tapo lygus 81:81.

Pražangą išprovokavęs Jamaras Smithas sumetė abi baudas ir likus 12 sek. UNIKS suteikė 2 taškų persvarą (83:81). Tuomet Belinelli prarado kamuolį, o Smithas dar kartą pataikė abi baudas ir įtvirtino Rusijos komandos triumfą (85:81).

Šias rungtynes stebėjo 5,321 žiūrovai.

Morgano dėjimai:

Kazanės komandai Isaiah Canaanas per 32 minutes pelnė 19 taškų (3/5 dvit., 4/9 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

UNIKS: Isaiah Canaanas 19 (4/9 trit., 8 atk. kam.), Jordanas Theodore'as 15 (8/9 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Okaro White'as 12 (6/7 baud., 9 atk. kam.), Jordanas Morganas 11 (4/8 dvit.), Nate'as Woltersas (2/2 trit.) ir Jamaras Smithas po 8.

„Virtus“: Marco Belinelli 33 (5/7 dvit., 5/9 trit., 8/9 baud., 36 naud.), Milošas Teodosičius 11 (0/8 trit., 9 rez. perd., 4 kld.), Vince'as Hunteris 10 (5 atk. kam.), Giampaolo Ricci 7 (5 atk. kam.).