Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Svarbiausiu rungtynių momentu prabilęs Bradley Bealas išplėšė dramatišką Vašingtono „Wizards“ (19-32) pergalę.

19
31
14
14

Scotto Brookso auklėtiniai išvykoje 110:107 (32:23, 25:27, 28:29, 25:28) palaužė „Golden State Warriors“ (24-28) ekipą.

Likus žaisti dvi minutes Rui Hachimura pataikė dvitaškį ir padidino „Wizards“ persvarą iki 5 taškų (104:99), tačiau tuomet „Warriors“ kilo į lemiamą šturmą.

Kelly Oubre įkrovė iš viršaus, dar vieną dėjimą atliko Andrew Wigginsas, o Stephenas Curry surinko 4 taškus paeiliui ir likus 19,5 sekundės priekyje jau buvo „Warriors“ – 107:104.

Vis tik tuomet išmušė Bealo valanda. Likus 6,1 sekundės jis smeigė tritaškį su Wigginso pražanga bei sugrąžino pranašumą svečiams (108:107). Steve‘as Kerras paprašė minutės pertraukėlės ir lemiama ataka baigėsi blogiausiu įmanomu scenarijumi.

Damionas Lee suklydo perduodant kamuolį, kurį perėmė Deni Avdija. 20-metis dar spėjo atlikti perdavimą Bealui, kuris stojo prie baudų metimų linijos, pataikė abi baudas ir pelnė šeštąjį savo tašką per 5 sekundes, o „Wizards“ pirmavo 110:107.

„Warriors“ savo atsakymui dar turėjo 1,2 sekundės, bet sklandaus išpuolio nesurengė ir finalinė sirena paskelbė Vašingtono ekipos pergalę.

Iš viso Bealas surinko 20 taškų (6/11 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus,, 3 atkovotus kamuolius ir 6 klaidas.

Tuo metu „Warriors“ paskui save tempęs Curry pelnė 32 taškus (6/13 dvit., 5/12 trit., 5/6 baud.), sugriebė 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (6/13 dvit., 5/12 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Kelly Oubre 23 (4/5 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam.), Jamesas Wisemanas 18 (9/10 dvit., 6 atk. kam.), Andrew Wigginsas 15 (7/8 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Damionas Lee 10 (2/3 trit., 4 per. kam.).

„Wizards“: Rui Hachimura 22 (8/14 dvit., 5 atk. kam.), Bradley Bealas (6/11 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud., 6 rez. perd., 6 kld.) ir Robinas Lopezas (9/14 dvit., 8 atk. kam.) po 20, Russellas Westbrookas 19 (7/13 dvit., 14 atk. kam., 14 rez. perd., 6 kld.), Alexas Lenas 15 (5/9 dvit., 5/5 baud., 5 atk. kam.).

Sitas sezonas puikiai parodo kad Curry ner tam paciam lygyje kaip Jordanas, Kobe, Bron, Duncan ir kiti didziausi NBA legendos. Tie zaidejai su atsarginiu komanda gali istempti juos i playoffus. Curry per smulkus tokiem intensyviam sezonam kur tavo komandoj vieni sudini zaidejai ir tu privalai imtis iniciatyvos kiekvienose varzybose.