Vyteniui Čižauskui debiutuoti pergale Alytaus „Dzūkijos“ (9-18) klube nepavyko.

24
13
100%
4/4

Betsafe – LKL pirmenybių rungtynėse Alytuje 98:88 (25:22, 15:26, 25:14, 33:26) pergalę šventė „Šiauliai“ (9-18).

Po šios pergalės Antano Sireikos auklėtiniai susilygino su 7-8 pozicijas užimančiais „Dzūkijos“ bei Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais.

Čižauskas savo sugrįžimo į LKL rungtynėse per 23 minutes įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atliko 5 rezultatyvius ir surinko 11 naudingumo balų.

Likus žaisti 2 minutes Paulius Danisevičius sumažino šeimininkų atsilikimą iki 2 taškų (80:82), tačiau tuomet Saulės miesto ekipa spurtavo 8:2 (90:82) ir dzūkai nebeatsitiesė.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Elvaras Fridrikssonas, kurio sąskaitoje per 34 minutes 13 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 13 rezultatyvių perdavimų ir 24 naudingumo balai.

Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Martynas Varnas per 33 minutes pelnęs 22 taškus (5/7 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud.) ir surinkęs 23 naudingumo balus.

Alytaus komandai Danisevičius per 28 minutes pelnė 19 taškų (2/2 dvit., 5/6 trit.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Dzūkija“: Paulius Danisevičius 19 (5/6 trit., 7 rez. perd., 26 naud. bal.), Paolo Marinelli (4/8 trit., 6 rez. perd.), Simas Jasaitis (3/7 trit.) po 15, Giedrius Staniulis 13 (4/6 dvit., 5/9 baud., 5 atk. kam., 5 kld.), Vytenis Čižauskas 12 (5 rez. perd.).

„Šiauliai“: Martynas Varnas 22 (5/7 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud., 23 naud. bal.), Andy Van Vlietas 18 (5/6 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam., 23 naud. bal.), Arminas Urbutis (7/11 dvit., 10 atk. kam.), Kaspars Berzins (2/4 trit., 5 atk. kam.) po 15, Elvaras Fridrikssonas 13 (13 rez. perd., 24 naud. bal.), Eimantas Stankevičius 11 (3/6 trit.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (4)
tiesa
Silniausios komplektacijos LKL komanda susiranda savo vietą komandų rikiuotėje . Šis čempionatas buvo stebuklingai sėkmingas Alytaus komandai , tačiau stebuklai vistiek gali vieną dieną pasibaigti , kaip ir įvyko šiose rungtynėse . Tuomet ir išlys visos miesto vadovų nuodėmės , matot jis labiau domisi Kauno Žalgiriu , nori atkurti futbolo komandą Alygoje ...
2021-04-11
-1
Lkl
Siauliu 3 pergale Siauliai rodo charakteri kovinguma ipac stebina Frydiksonas Tiek su Juve tiek su Dzukais imeta svarbiausiais momentais intriga dideja 3 komandos po 9 pergales