Nuotr.: imago images/Andreas Burmann-Scanpix
Nuotr. imago images/Andreas Burmann-Scanpix

Arno Veličkos atstovaujamas Braunšveigo „Lowen“ (10-17) Vokietijos čempionate pateikė sensaciją.

Daugiausia pelno: Wade Baldwin

Lietuvio ekipa išvykoje 85:83 (18:16, 19:22, 31:22, 17:23) parklupdė Miuncheno „Bayern“ (22-7) krepšininkus.

Velička buvo vienas pagrindinių savo ekipos pergalės kalvių. Lietuvis per 28 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit., 4/7 baud.), atkovojo 3 bei prarado 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus – 78:78, netrukus Vladimiras Lučičius smeigė tritaškį (81:78), taikliomis baudomis atsakė Karimas Jallow (80:81), o Žanas Šiško buvo taiklus vidutinės distancijos (83:80).

Likus 28 sekundėms Benediktas Turudičius pelnė dvitaškį su pražanga (82:83), baudos metimo nepataikė, tačiau kamuolį puolime atkovojo Velička, jį atidavė Martinui Peterkai, o šis išprovokavęs pražangą sumetė abi baudas, taip išvesdamas „Lowen“ į priekį (84:83).

Lemiamą išpuolį turėjo šeimininkai, tačiau nesugebėjo per 24 sekundes surengti atakos, o likus sekundei pergalę baudos metimu įtvirtino Lucas van Slootenas (85:83).

„Bayern“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Leonas Radoševičius, kuris per 27 minutes pelnė 23 taškus (8/11 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 bei prarado 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Miuncheno ekipos gretose šiandien nežaidė Jalenas Reynoldsas ir Wade'as Baldwinas, šiems krepšininkams po Eurolygos kovų suteikta poilsio.

„Bayern“: Leonas Radoševičius 23, Vladimiras Lučičius 18 (6 atk. kam.), Paulis Zipseris 11, Diego Flaccadori 8.

„Lowen“: Karimas Jallow 24 (5 atk. kam.), Arnas Velička 18, Martinas Peterka 16 (5 atk. kam.), Benediktas Turudičius 13.