Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Triuškinančią pergalę Ispanijos čempionate (ACB) iškovojo Tomo Dimšos atstovaujamas Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (13-15).

Porfirio Fisaco auklėtiniai išvykoje 103:84 (29:17, 26:17, 17:34, 31:16) nugalėjo Badalonos „Joventut“ (16-12) krepšininkus.

Dimša buvo vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose ir per 18,5 minutės pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 18 naudingumo balų.

Rezultatyviau už Dimšą žaidė Seanas Kilpatrickas, per 21,5 minutės surinkęs 20 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), po 2 atkovotus bei perimtus kamuolius ir 21 naudingumo balą.

Tai buvo ketvirtoji Las Palmo ekipos pergalė paeiliui Ispanijoje ir su 13 laimėjimų per 28 turus lietuvio klubas rikiuojasi aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje.

Tuo metu su 16 pergalių ir 12 pralaimėjimų „Joventut“ žengia laipteliu aukščiau, septintas.

„Joventut“: Ante Tomičius 19 (7 atk. kam.), Joelis Parra 16 (5 atk. kam.), Nenadas Dimitrijevičius 13 (6 rez. perd.), Vladimiras Brodzianskis 11.

„Herbalife Gran Canaria“: Seanas Kilpatrickas 20, Tomas Dimša 17, Adamas Balčerowskis 13, Matthew Costello ir Oliveris Stevičius (8 atk. kam.) po 12.