Nuotr.: USA Sports Today-Scanpix
Nuotr. USA Sports Today-Scanpix

Zionas Williamsonas sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių ir atvedė Naujojo Orleano „Pelicans“ (24-29) į pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 4

Stano Van Gundy auklėtiniai išvykoje 116:109 (29:39, 33:29, 28:26, 26:15) palaužė Klivlando „Cavaliers“ (19-34).

Williamsonas per 36 minutes pelnė 38 taškus (16/22 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir suklydo 4 sykius. 20-mečio karjeros rezultatyvumo rekordas siekia 39 taškus.

Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes Cedi Osmanas atliko reidą link krepšio ir išvedė „Cavaliers“ į priekį.

Vis tik tuomet Brandonas Ingramas realizavo dvitaškį, Zionas Surinko keturis taškus paeiliui ir likus žaisti pusantros minutės „Pelicans“ įgijo 5 taškų persvarą – 112:107.

Osmanas pataikė dar vieną dvitaškį, bet likus 15,2 sekundės Williamsonas įkrovė iš viršaus ir įtvirtino svečių pergalę – 114:109.

„Mūsų įspūdingas intensyvumas leido laimėti, – teigė Williamsonas. – Džiaugiuosi, kad treneris tikisi iš manęs ir Ingramo daugiau, nes norime, kad jis ir toliau mus mokytų. Žinome, ko iš mūsų tikimasi šioje komandoje.“

„Cavaliers“: Deanas Wade'as 21 (5/8 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Kevinas Love'as (5/14 trit., 5 atk. kam.) ir Isaacas Okoro (4/6 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud.) po 19, Cedi Osmanas 15 (7/9 dvit., 7 rez. perd., 4 kld.), Taureanas Prince'as 11 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Isaiah Hartensteinas 10 (4/7 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Matthew Dellavedova 7 (1/6 trit., 10 rez. perd.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 38 (16/22 dvit., 6/8 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Brandonas Ingramas 27 (5/12 dvit., 3/6 trit., 8/8 baud., 8 rez. perd., 5 kld.), Naji Marshallas 15 (4/5 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Jamesas Johnsonas 9 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 8, Ericas Bledsoe 7 (1/8 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.).