Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Timofejus Mozgovas po 982 dienų pertraukos pagaliau žengė ant parketo, o Maskvos srities „Chimki“ (11-9) VTB Vieningoje lygoje iškovojo pergalę.

Gimimo vieta: Sankt Peterburgas, Rusija

Andrejaus Malcevo auklėtiniai namuose 89:83 (23:21, 25:20, 22:23, 19:19) įveikė Krasnojarsko „Enisey“ (5-16) krepšininkus.

Mozgovas per 15 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 6 bei prarado 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 6 naudingumo balus.

Paskutinį kartą aukštaūgis ant parketo žengė 2018 metų rugpjūčio 2-ąją, kuomet Rusijos rinktinė varžėsi dėl patekimo į pasaulio čempionatą. Vėliau Mozgovą užklupo kelio traumos.

Mozgovo dėjimas:

Maskviečius į pergalę vedė Errickas McCollumas, kuris per per 24 minutes pelnė 31 tašką (9/13 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

„Chimki“: Errickas McCollumas 31 (9/13 dvit.), Sergejus Karasiovas 12, Jevgenijus Valijevas 9 (6 atk. kam.).

„Enisey“: Leytonas Hammondsas 25 (7/8 dvit.), Tyusas Battle‘as 18, Michailas Kulaginas 13, Dustinas Hogue‘as 6 (10 atk. kam., 6 rez. perd.).