Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Osvaldas Olisevičius surengė galingą pasirodymą Vokietijoje, tačiau pergale džiaugėsi varžovai.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Lietuvio atstovaujama Bairoito „Medi“ (11-18) namuose 93:99 (29:22, 27:30, 15:23, 22:24) nusileido Ulmo „Ratiopharm“ (18-11) krepšininkams.

Tarp rezultatyviausiųjų buvęs Olisevičius per 32 minutes pelnė 16 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Už lietuvį šeimininkų gretose rezultatyviau rungtyniavo vienintelis Frankas Bartley – 25 taškai (6/7 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai ir 25 naudingumo balai per 29 minutes.

Nugalėtojus į priekį vedė 20 taškų (8/11 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.) surinkęs Cameronas Clarkas.