Kauno „Žalgiris“ (22-3) grįžo į pergalių kelią Betsafe – LKL pirmenybėse.

Taškai 17
Taiklumas 7-10
Atkovoti kamuoliai 1
Rezultatyvūs perdavimai 4

Martino Schillerio kariauna išvykoje 95:78 (17:15, 26:18, 28:19, 24:26) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ (9-19) krepšininkus.

Šioje dvikovoje Lietuvos čempionai vertėsi be nugaros skausmus jaučiančio Joffrey Lauvergne‘o, COVID-19 sergančių Nigelo Hayeso bei Patricio Garino ir kirkšnies traumą besigydančio Artūro Milaknio.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus (17:17), tačiau svečiai trumpą atkarpą laimėjo 12:2 ir susikūrė dviženklį pranašumą – 29:19.

Kertinis spurtas įvyko trečiajame kėlinyje, kai Luko Lekavičiaus vedamas „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 23:6 ir įgijo triuškinamą persvarą – 66:41.

Šeimininkams ketvirtajame kėlinyje pavyko spurtuoti 11:0 (59:71), tačiau visą intrigą nubraukė Thomaso Walkupo ir Augustine‘o Rubito tritaškiai – 77:61.

Nepaisant įtikinamos persvaros, 39-ąją minutę Schilleris už ginčus su arbitrais buvo nubaustas technine pražanga.

Svečiai metė tik 5 baudos metimus, kai dzūkai – 15.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Lekavičius, kurio sąskaitoje per 21 minutę 17 taškų (4/6 dvit., 3/4 trit.), 1 atkovotas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 19 efektyvumo balų.

Alytaus komandai Vytenis Čižauskas per 23 minutes pelnė 16 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Dzūkija“: Vytenis Čižauskas 16 (4/8 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd., 21 naud.), Matas Jucikas 13 (4/8 dvit., 3 blok.), Giedrius Staniulis 12 (6/8 dvit.), Simas Jasaitis 10 (2/5 trit., 5 atk. kam.), Paolo Marinelli 9 (5 kld.), Paulius Danisevičius 7 (5 rez. perd.).

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 17 (4/6 dvit., 3/4 trit., 4 rez. perd.), Thomasas Walkupas 13 (3/3 trit.), Marius Grigonis 11 (4/5 dvit., 4 rez. perd.), Augustine'as Rubitas (2/3 trit.), Rokas Jokubaitis (5/7 dvit.) po 10, Martinas Gebenas (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Steve'as Vasturia po 7.