Lietuviškoji Permės „Parma“ (10-12) pateikė staigmeną Vieningoje lygoje.

Vieta lygoje: 5
Geriausias pasiekimas: 16
Blogiausias pasiekimas: 4
Daugiausia pataiko: Kevin Pangos

Kazio Maksvyčio kariauna savo aikštėje 78:76 (25:22, 20:27, 19:13, 14:14) sudavė smūgį pirmenybių lyderiui Sankt Peterburgo „Zenit“ (19-4), kuri vertėsi be nugaros skausmus jaučiančio vyriausiojo trenerio Xavi Pascualio.

Likus 3 minutėms Eigirdas Žukauskas pataikė iš toli (74:69), o jau prasidėjus lemiamai minutei svarbų dvitaškį pridėjo Adas Juškevičius – 77:73.

Svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo (76:77), bet Juškevičius likus žaisti 24 sekundes išprovokavo pražangą ir įmetė vieną baudą (78:76), o paskutinėje atakoje suklydo Dmitrijus Chvostovas.

Rungtynių pabaigoje komandą traukęs Juškevičius per 21 minutę pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

Žukauskas per 29 minutes įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

Gudaitis svečiams per 15 minučių sukrapštė tašką (0/2 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 2 naudingumo balus.

Į Eurolygos atkrintamąsias patekusi „Zenit“ vertėsi be savo lyderio Kevino Pangoso.

„Parma“: Adas Juškevičius ir Boriša Savovičius po 11, Marcelis Ponitka 10, Lorenzo Williamsas ir Mareks Mejeris po 9.

„Zenit“: Billy Baronas 17, Andrejus Zubkovas 13, Tarikas Blackas 11.

Atrinkti (0) Visi (3)
Žalgiris šalies klubas
Tautiečius palaikom visada, nesiseka ar sekasi. Tik silpni ar pralaimėtojai saviškius išduoda.