Kazanės UNIKS tapo antruoju Europos taurės finalininku.

Taškai 20
Taiklumas 7-10
Atkovoti kamuoliai 8
Rezultatyvūs perdavimai 1

Rusijos klubas lemiamose rungtynėse išvykoje 107:100 (21:21, 25:27, 27:19, 34:33) įveikė Bolonijos „Virtus“ krepšininkus ir laimėjo pusfinalio seriją 2-1.

UNIKS ne tik pateko į turnyro finalą, bet ir iškovojo bilietą į kito sezono Eurolygą. Finale Rusijos klubo laukia „Monaco“ iššūkis.

Itin rezultatyvioje dvikovoje lemiamą dūrį šeimininkams sudavė Isaiah Canaanas. Amerikietis, likus žaisti 50 sekundžių, smeigė tolimą metimą iš maždaug 9 metrų ir suteikė svečiams 7 taškų persvarą – 99:92.

Pražangų taktika neišgelbėjo „Virtus“ klubo ir UNIKS po finalinės sirenos šoko pergalės šokį.

Likus pustrečios minutės Rusijos ekipa įgijo 10 taškų pranašumą (94:84), bet „Virtus“ nekėlė baltos vėliavos ir likus 77 sekundėms komandas jau skyrė tik 4 taškai – 92:96.

Nugalėtojų ekipoje net trys krepšininkai pasiekė 20 taškų ribą, o naudingiausiai iš jų rungtyniavo Johnas Brownas. Aukštaūgis per 34 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

„Virtus“ neišgelbėjo Marco Belinelli ir Milošo Teodosičiaus tandemas. Pastarasis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas – 25 taškai (2/4 dvit., 4/10 trit., 9/10 baud.), 9 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos, 10 išprovokuotų pražangų ir 29 naudingumo balai per 34 minutes.

Belinelli šeimininkams per 28 minutes įmetė 24 taškus (4/4 dvit., 3/7 trit., 7/9 baud.) ir surinko 18 naudingumo balų.

Šiam mačui teisėjavo du lietuviai – Gytis Vilius ir Saulius Račys.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 25 (4/10 trit., 9/10 baud., 9 rez. perd., 4 kld., 29 naud.), Marco Belinelli 24 (4/4 dvit., 3/7 trit., 7/9 baud.), Vince'as Hunteris 13 (8/10 baud.), Joshas Adamsas 10 (2/4 trit.).

UNIKS: Jamaras Smithas 24 (4/6 dvit., 4/10 trit., 5 rez. perd.), Okaro White'as 22 (5/7 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), Johnas Brownas 20 (7/10 dvit., 6/7 baud., 8 atk. kam., 31 naud.), Nate'as Woltersas 17 (3/5 trit.), Johnas Hollandas 14 (2/5 trit.), Isaiah Canaanas 9 (3/4 trit.).

Atrinkti (0) Visi (12)
cha
ar tame Unikse be juodžių dar įmetas kas taškus? Rusų nerasta.
2021-04-15
-3
Jeigu atvirai, net ne rusų reiktų ieškoti, o totorių. Bet klubai ne rinktinės, tai neieškokim nei tų nei tų.
2021-04-15
+3
Jeigu atvirai visi EL bosai norėjo Virtus.
2021-04-15
+3
Unics
Unics jau ira zaide Eurolygoje
2021-04-15
-1
zalgiryje unics variantas nepraeitu iskart prasidetu bliovimas savanaudziai amerikieciai skriaudzia lietuvius
2021-04-15
-3
LOOL
tai unics ir taip vardini kvietima butu gaves, o virtus bertomei sake negaus, tai cia skuduru per snuki italai gavo :D
2021-04-15
+3
pabaisa
o visi juoketes is Pashutino kad finala zaidzia loko vs unics..kaip ir visi juokiates is atamano kuris nubaus barca
2021-04-15
-3
Hh
viska pataine unics... Gaila, norejosi, kad Virtua butu eurolygoj su ju komandos istorija ir dvasia jiem ten vieta. o uniks juodziu sutve zaidzianti del pinigu.
2021-04-15
+1
Virtuso biudžetas didesnis už unics realiai jei neklystu
2021-04-15
+2
Na ir lochai, nu naxuj, ne veltui Teodosicius dar Eurolygos laikais gavo chokerio etikete kur lemiamais momentais jo komandos nugrybaudavo kaip reikiant...ble vienintelis klubas kur atrode kad tikrai bent i finala pateks, net iki to nenuejo.