Nuotr.: USA Sports Today-Scanpix
Nuotr. USA Sports Today-Scanpix

Tragiškai rungtynių pabaigą sužaidusi Deivido Sirvydžio atstovaujama Detroito „Pistons“ (16-39) patyrė skaudžią nesėkmę.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Dwane‘o Casey auklėtiniai paskutinėmis sekundėmis namuose 98:100 (27:30, 22:23, 28:20, 21:27) turėjo pripažinti Los Andželo „Clippers“ (39-18) pranašumą.

Likus žaisti 46,9 sekundės Masonas Plumlee realizavo baudas ir padidino „Pistons“ pranašumą iki 5 taškų – 98:93.

Tuomet Terance‘as Mannas atsakė dėjimu, o kitoje aikštės pusėje Jerami Grantas prarado kamuolį. Iš karto po to Reggie Jacksonas smeigė tritaškį ir likus 19,1 sekundės rezultatą išlygino – 98:98.

Casey paprašė minutės pertraukėlės ir paruošė komandą lemiamai atakai. Vis dėlto visi planai subyrėjo per maždaug tris sekundes. Sadiqas Bey bandė išmesti kamuolį iš užribio, tačiau jį perėmė Mannas ir lemiama ataka jau priklausė „Clippers“.

Jacksonas sužaidė vienas prieš vieną mikrodvikovoje su Killianu Hayesu ir jo mestas dvitaškis likus 2,8 sekundės skrodė tinklelį – 100:98. Hayesas dar spėjo išmesti tolimą metimą, bet jis tikslo nepasiekė ir finalinė sirena paskelbė Los Andželo komandos pergalę.

„Rungtynių pabaigoje padariau porą klaidų, tad prisiimu atsakomybę dėl pralaimėjimo“, – nedaugžodžiavo Grantas.

„Clippers“ šiose rungtynėse vertėsi be ryškiausių savo žvaigždžių – Kawhi Leonardo bei Paulo George‘o.

Rezultatyviausiai žaidęs Jacksonas per 37 minutes surinko 29 taškus (9/18 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 klaidą.

Daugiausia pataiko: Wayne Ellington

„Pistons“: Jerami Grantas 28 (9/17 dvit., 7/7 baud.), Saddiqas Bey 17 (4/7 trit., 5 atk. kam.), Isaiah Stewartas 12 (6/7 dvit., 8 atk. kam.), Masonas Plumlee 11 (5/6 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Joshas Jacksonas 9 (2/9 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Killianas Hayesas 8 (4/7 dvit., 6 rez. perd.).

„Clippers“: Reggie Jacksonas 29 (9/18 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam.), Ivica Zubacas 18 (6/10 dvit., 6/7 baud., 13 atk. kam.), Luke'as Kennardas 17 (4/11 dvit., 1/6 trit., 6/7 baud., 10 atk. kam.), Terance'as Mannas 9 (3/8 dvit.), DeMarcusas Cousinsas 8 (3/7 dvit.), Nicolas Batumas 7 (2/6 trit.).

Atrinkti (0) Visi (7)
Sunkiai suvokiama buvo,kai Barca vos prieš Realą nelaimėjo ir sugebėjo per 46 sek.9 taškus atlošti.Va ten tai buvo sunkiai suvokokiama.O čia eilinė diena NBA ofise,ten beveik kasdien panašių stebuklų pamatysi.Skaudu Pistons,bet ko norėt,kai komandoje tiek daug jaunimo.Patirties geros už tai pasisėmė po šito failo.
2021-04-15
+2
Pistons šiemet nei vertinti, nei žiūrėti, nei daug apie juos kalbėti neverta. Komanda turi tikslą būti paskutiniai NBA ir tikėtis pirmo šaukimo. Pergalės jiems nereikalingos.
2021-04-15
+1
BoobieDede
Puiki ir reikalinga pasitikėjimą įgyjant kitiems Clippers krepšininkams pergalė! To praeitą sezoną nebūdavo. Puiku!
2021-04-15
Kodel temose su Žalgiriu
Gali komentuoti tik užsiregistrave?
2021-04-15
+2
Karolis
"Casey paprašė minutės pertraukėlės ir paruošė komandą lemiamai atakai. Vis dėlto visi planai subyrėjo per maždaug tris sekundes." - koks treneris, tokie ir rezultatai.