Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

„Golden State Warriors“ (27-28) lyderis Stephenas Curry vėl demonstravo aukščiausią klasę, o jo ekipa šventė įspūdingą pergalę.

Rezultatyvūs perdavimai 8

Steve‘o Kerro auklėtiniai svečiuose 147:109 (36:32, 39:22, 50:29, 22:26) nušlavė Oklahomos „Thunder“ (20-35) komandą.

Tris kėlinius žaidęs Curry per 29 minutes spėjo pelnyti 42 taškus (3/6 dvit., 11/16 trit., 3/3 baud.), atlikti 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovoti 6 kamuolius. „Warriors“ žvaigždė taip pat nė sykio nesuklydo.

„Aš vis dar esu šokiruotas, – po pergalės sakė Kerras. – Tai yra tiesiog neįtikėtina. Jo pasitikėjimo ir meistriškumo lygis yra stulbinantis. Visa tai – gražu žiūrėti. Tai yra žmogus, kuris yra savo aukščiausiame taške ne tik kūno, bet ir minčių prasme.“

„Stephas funkcionuoja tokiame lygyje, kokiame tai retai kada nors darė bet koks žmogus bet kurioje srityje“, – pridėjo „Warriors“ vyr. treneris.

Tai buvo antrosios Curry rungtynės paeiliui, kuriose jis pataikė 10 arba daugiau tritaškių. Toks atvejis – antrasis Curry karjeroje. Jis taip pat tapo vieninteliu NBA žaidėju istorijoje, kuris gali pasigirti tokiomis dviem serijomis.

Per paskutines trejas rungtynes Curry pataikė 29 tolimus metimus ir šis rezultatas yra geriausias per visą snaiperio karjerą.

„Aš su juo juokavau, – pratęsė Kerras. – Aš pasakiau, kad jis grįžtų į aikštelę, tačiau Stephas nesuprato pokšto ir buvo pasiruošęs išbėgti. Jis norėjo dar žaisti. Štai taip buvo užsikūręs Stephas.“

Trigubą dublį surinkęs Draymondas Greenas prie pergalės pridėjo 12 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), 16 rezultatyvių perdavimų bei 10 atkovotų kamuolių.

MIN: 33.87
PTS: 30.66 (58.78%)