Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Į Prancūzijos taurės finalą pateko čempionų titulą ginantys Vilerbano ASVEL krepšininkai.

Daugiausia pataiko: Nicolas Lang

T.J. Parkerio auklėtiniai turnyro pusfinalyje 84:82 (22:22, 22:27, 22:10, 18:23) palaužė Limožo CSP krepšininkus.

Dėl pasaulį sukausčiusios COVID-19 pandemijos 2020 metais turnyras neįvyko, o 2019-aisiais šalies taurės trofėjų į viršų kėlė Vilerbano klubas.

Finale ASVEL susikaus su Dižono JDA klubu, kuris pusfinalyje 107:74 sutriuškino Orleano „Loiret Basket“.

Vienu pagrindinių pergalės kalvių buvo Thomasas Heurtelis, kuris per 23 minutes pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 bei prarado 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius prasižengė.

CSP nuo pralaimėjimo neišgelbėjo šią savaitę prie komandos prisijungęs Maciejus Lampe. 36 metų veteranas per 31 minutę pelnė 21 tašką (6/11 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 13 bei prarado 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei sykį prasižengė.

ASVEL: Thomasas Heurtelis (5 rez. perd.) ir Antoine'as Diot (5/6 trit.) po 19, Guerschonas Yabusele 16, Davidas Lighty 7.

CSP: Bruno Caboclo (13 atk. kam.) ir Maciejus Lampe (13 atk. kam.) po 21, Philipas Scrubbas 13, Marcusas Ginyardas 11.