Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Domantas Sabonis, kaip ir įprasta, surengė puikų individualų pasirodymą, tačiau lietuvio vedama Indianos „Pacers“ (26-29) patyrė nesėkmę.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai svečiuose 111:119 (32:24, 37:32, 20:33, 22:30) turėjo pripažinti NBA lyderių Jutos „Jazz“ (42-14) pranašumą.

Sabonis per 35 minutes pelnė 22 taškus (6/15 dvit., 1/4 trit., 7/7 baud.), atkovojo 15 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

Sabonio tiesioginis oponentas Rudy Gobertas surinko 13 taškų (6/7 dvit., 1/4 baud.), 23 sugriebtus kamuolius, 4 blokus, 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 klaidas.

Dvikovos nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuriame iniciatyvą perėmė „Jazz“. Joe Inglesas atseikėjo tritaškį, Bojanas Bogdanovičius surinko 5 taškus iš eilės, o Jordanas Clarksonas pridėjo dvitaškį ir likus 4 minutėms „Jazz“ įgijo 9 taškų persvarą – 108:99.

Indianos krepšininkai trumpam buvo sumažinę deficitą iki 5 taškų, tačiau „Jazz“ surengė porą rezultatyvių išpuolių ir po Goberto taškų susitikimo baigtis tapo aiški – šeimininkai pirmavo 112:103.

Galingai antrąjį ketvirtį pradėję „Pacers“ po Aarono Holiday bei Goga Bitadzes baudų metimų ir Jeremy Lambo tritaškio turėjo 17 taškų persvarą (53:36), bet „Jazz“ atsitiesė po ilgosios pertraukos.

Trečiojo kėlinio viduryje Sabonis surinko 5 taškus iš eilės ir padidino „Pacers“ persvarą iki 8 taškų, tačiau Joe Inglesas, Georgesas Niangas bei Jordanas Clarksonas smeigė po tritaškį, o pastarasis dar atseikėjo dvitaškį su sirena ir komandos lemiamą ketvirtį pasitiko esant lygiam rezultatui – 89:89.

GM: 52

„Jazz“ pergalę apkartino lyderio Donovano Mitchello trauma. Trečiojo kėlinio pradžioje Mitchellas užkliuvo už Edmondo Sumnerio kojos, nesėkmingai nusileido ant parketo ir kaipmat susiėmė už dešiniosios čiurnos. Mitchellas aikštelę paliko tik su komandos draugų pagalba.

Atliktas rentgeno tyrimas lūžių neparodė, o artimiausiu metu Mitchello laukia magnetinio rezonanso tyrimas, pranešė Adrianas Wojnarowski iš ESPN. Vis tik pridedama, kad „Jazz“ viduje tvyro optimizmas, jog trauma nėra rimta.

Nepaisant ankstyvos rungtynių pabaigos, Mitchellas buvo vienas rezultatyviausių „Jazz“ žaidėjų ir per 21 minutę surinko 22 taškus (4/8 dvit., 3/7 trit., 5/5 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus bei 5 klaidas.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 24 (7/10 dvit., 2/6 trit.), Donovanas Mitchellas 22 (4/8 dvit., 3/7 trit., 5/5 baud., 5 kld.), Jordanas Clarksonas 18 (5/9 dvit., 2/8 trit., 5 atk. kam.), Rudy Gobertas 13 (6/7 dvit., 23 atk. kam., 4 blok.), Joe Inglesas 11 (3/7 trit., 6 atk. kam.), Mike'as Conley 10 (10 rez. perd., 4 kld.), Georgesas Niangas 9 (3/7 trit., 5 atk. kam.), Royce'as O'Neale'as 7 (8 atk. kam.).

„Pacers“: Carisas LeVertas 24 (7/14 dvit., 3/10 trit., 7 atk. kam.), Domantas Sabonis 22 (6/15 dvit., 7/7 baud., 15 atk. kam., 7 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16 (5/12 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Goga Bitadze 13 (3/4 trit.), Jeremy Lambas 12 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Aaronas Holiday 7.