Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Lietuviškoji Permės „Parma“ (10-13) sulaukė itin didelio Ado Juškevičiaus bei Eigirdo Žukausko indėlio ir nors pralaimėjo, tačiau pirmą kartą klubo istorijoje užsitikrino vietą VTB Vieningosios lygos atkrintamosiose.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose išbarstė 17 taškų pranašumą ir 93:100 (28:20, 20:26, 25:19, 20:35) nusileido Saratovo „Avtodor“ (9-14).

Tam, kad užsitikrintų vietą atkrintamosiose, „Parma“ šiose rungtynėse turėjo nepralaimėti 24 taškų skirtumu.

„Parma“ galutinėje rikiuotėje liks aštuntoje vietoje ir ketvirtfinalyje žais su reguliariojo sezono nugalėtoja Sankt Peterburgo „Zenit“.

Juškevičius per 29 minutes pelnė 21 tašką (0/3 dvit., 6/8 trit., 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir 5 sykius suklydo.

Žukauskas per 27 minutes surinko 20 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 7/9 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir po sykį suklydo bei prasižengė.

Abu lietuviai savo komandoje buvo rezultatyviausi žaidėjai.

„Avtodor“ gretose Gianas Clavellas surinko 26 taškus (5/7 dvit., 4/6 trit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Trečiajame kėlinyje „Parma“ turėjo 17 taškų pranašumą (70:53), ketvirtajame ketvirtyje dar pirmavo 12 taškų persvara (77:65), bet „Avtodor“ mačą užbaigė atkarpa 35:16 ir šventė pergalę.