Nuotr. BNS

Vytautas Šulskis sužaidė rezultatyviausias rungtynes šiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone, o po ilgosios pertraukos geležinę gynybą pademonstravęs Utenos „Juventus“ (20-10) iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 92:73 (22:25, 24:25, 23:11, 23:12) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (8-22) krepšininkus.

Šiandien laimėję uteniškiai pergalėmis aplenkė Panevėžio „Lietkabelį“ (19-10) ir bent kuriam laikui pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Panevėžiečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Tuo metu su 8 pergalėmis per 30 turų Kėdainių klubas lieka lentelės dugne.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie prieš ilgąją pertrauką po Juliaus Kazakausko tritaškio su antrojo kėlinio sirena įgijo 4 taškų pranašumą (40:36).

Trečiajame ketvirtyje uteniškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas, spurtavo 12:0 ir po Vaido Kariniausko dvitaškio įgijo dviženklę persvarą (69:58).

Ketvirtajame kėlinyje kėdainiečiai buvo sumažinę skirtumą iki 6 taškų (66:72), tačiau šeimininkai spurtavo 8:0 ir po Martyno Gecevičiaus dūrio likus 4 minutėms persvara išaugo iki 14 taškų (80:66).

Kėdainiečiai dar bandė gelbėtis ir smeigė 2 tritaškius paeiliui (72:80), tačiau „Juventus“ atsakė 5 taškais ir mačo baigtis tapo aiški (85:72).

Antrąją mačo dalį uteniškiai laimėjo dvigubai – 46:23.

„Juventus“ į pergalę vedė Šulskis, kuris per 24 minutes pelnė 22 taškus (5/7 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 5 bei prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Tai buvo rezultatyviausios puolėjo rungtynės šiame LKL sezone.

Pralaimėjusiųjų gretose žibėjo Domantas Vilys, kuris per 22 minutes pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 2/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 19 naudingumo balų.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 22 (5/7 dvit., 4/6 trit., 5 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 18 (6/7 dvit., 6/6 baud.), Vaidas Kariniauskas 14 (6/9 dvit., 9 rez. perd.), Žygimantas Skučas 11 (5/6 baud., 3 blok.), Ignas Vaitkus 10 (6 rez. perd.), Martynas Gecevičius 9 (3/9 trit., 7 atk. kam.).

„Nevėžis“: Domantas Vilys (4/6 dvit., 2/7 trit.) ir Sedrickas Barefieldas (5/11 dvit., 2/7 trit.) po 18, Arielis Hukporti 14 (3/8 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Abramo Canka 9 (2/2 trit.).