Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Italijos grandų dvikovoje pergalę šventė Milano „Armani Exchange“ (20-6) komanda. Shavono Shieldso traukiamas klubas namie 94:84 (27:18, 26:21, 17:26, 24:19) įveikė Bolonijos „Virtus“ (18-8).

Blogiausias pasiekimas: 0

Antrajame kėlinyje Milano krepšininkai turėjo 17 taškų persvarą, bet „Virtus“ grįžo į rungtynes, o likus trims minutėms priartėjo iki 2 taškų skirtumo (81:83).

Tuomet Zachas LeDay pelnė keturis taškus paeiliui, įspūdingai žaidęs Shavonas Shieldsas smeigė tritaškį su pražanga ir dvitaškį bei Milano klubas triumfavo rungtynėse.

Milano klube fantastiškai žaidė Shieldsas, kuris vien per pirmuosius du kėlinius pelnė 22 taškus, o mačą užbaigė su 35 taškais (6/7 dvit., 7/9 trit., 2/2 baudų).

Danijos pilietybę turintis krepšininkas taip pat atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Milano klubas Italijos lygoje užima antrą vietą, o „Virtus“ žengia trečias.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 35 (6/7 dvit., 7/9 trit., 2/2 baudų), Zachas LeDay 21 (6/8 dvit., 6/7 baudų, 8 atk. kam., 32 naud. bal.), Malcolmas Delaney 11, Kyle'as Hinesas 7 (5 atk. kam.).

„Virtus“: Amaras Alibegovičius 18, Marco Belinelli (6 rez. perd.) ir Milošas Teodosičius po 15, Vince'as Hunteris ir Julianas Gamble'as po 9.