Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Antrąją pergalę iš eilės net septynerių išvykos rungtynių serijoje pasiekė Memfio „Grizzlies“ (29-26) su Jonu Valančiūnu priešakyje.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Lietuvis iš dvitaškio zonos realizavo 7 iš 8 metimų, o Tayloro Jenkinso auklėtiniai Milvokyje 128:115 (35:31, 34:28, 31:30, 28:26) pranoko vietos „Bucks“ (35-21).

Memfio ekipa šiuo metu yra pasileidusi į ilgiausią išvykos susitikimų atkarpą per paskutinius 20 metų. „Grizzlies“ pergale ją atidarė Čikagoje prieš vietos „Bulls“.

2001 m. kovą tuomet dar Vankuveryje žaidusi „Grizzlies“ fiksavo aštuonerių išvykos rungtynių atkarpą.

Valančiūnas per 26 minutes įmetė 17 taškų (7/8 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir sykį prasižengė.

Pusę komandos tritaškių realizavęs Graysonas Allenas iš toli pasižymėjo pataikydamas 7 iš 10 metimų ir surinkdamas 26 taškus.

„Bucks“ superžvaigždės Giannio Antetokounmpo sąskaitoje – 28 taškai (10/15 dvit., 0/3 trit., 8/12 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 4 klaidos.

„Grizzlies“ iniciatyvą į savo rankas paėmė dar pirmajame kėlinyje, kuomet surinko 10 taškų be atsako, iš kurių šeši priklausė Desmondui Bane'ui, ir pirmavo 25:20.

Antrajame ketvirtyje svečių persvara išaugo iki dviženklio skaičiaus (60:47) ir jie sėkmingai kontroliavo rungtynių eigą iki pat pabaigos.

Likus žaisti pusantros minutės Dillonas Brooksas įkrovė iš viršaus ir pelnė paskutinius rungtynių taškus (128:115). Po akimirkos abi komandos į aikštę išleido atsarginius krepšininkus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 28 (10/15 dvit., 8/12 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld., 31 naud.), Brynas Forbesas 19 (4/4 dvit., 3/9 trit., 6 atk. kam.), Brookas Lopezas (4/9 trit.), Jrue Holiday (3/5 trit., 7 rez. perd.) po 17, Khrisas Middletonas 16 (2/7 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam., 10 rez. perd.), Patas Connaughtonas 7 (1/7 trit.).

„Grizzlies“: Graysonas Allenas 26 (7/10 trit., 26 naud.), Dillonas Brooksas 21 (9/11 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 17 (7/8 dvit., 8 atk. kam.), Desmondas Bane'as 16 (3/5 trit., 6 rez. perd.), Xavieras Tillmanas 15 (6/9 dvit.), Ja Morantas 13 (2/7 dvit., 3/9 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Kyle'as Andersonas (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Tyusas Jonesas (1/5 trit.) po 8.