Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Detroito „Pistons“ (17-40) ekipai nebeturint šansų Vašingtone, vyr. treneris Dwane'as Casey suteikė galimybę aikštėje pasirodyti Deividui Sirvydžiui.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Lietuvis kitoje atakoje pasižymėjo taškais iš po krepšio, o jo atstovaujama ekipa svečiuose 100:121 (27:27, 34:28, 32:25, 28:20) krito prieš „Wizards“ (23-33) su Bradley Bealu ir Russellu Westbrooku priešakyje.

Sirvydis aikštėje iš viso praleido pustrečios minutės, be įmesto dvitaškio sykį mėgino laimę iš toli, bet buvo netikslus, taip pat po kartą suklydo ir prasižengė.

„Pistons“ nesulaikė Bealo, kuris atseikėjo 37 taškus (9/16 dvit., 4/6 trit., 7/8 baud.).

Westbrooko sąskaitoje – 25-as sezono trigubas dublis: 15 taškų (7/17 dvit., 1/3 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Wizards“ žvaigždė bendrai per karjerą yra surinkusi 171 trigubą dublį ir nuo pirmoje vietoje visų laikų sąraše esančio Oscaro Robertsono atsilieka per 10 trigubų dublių (181).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Frankui Jacksonui įmetus dvitaškį, „Pistons“ atsilikimas siekė 11 taškų (82:93), bet tada svečiai per penkias minutes pelnė tik 2 taškus.

„Wizards“ pasinaudojo varžovų duobe, spurtavo 11:2 ir įgijo 20-ies taškų pranašumą (104:84).

„Wizards“: Bradley Bealas 37 (9/16 dvit., 4/6 trit., 7/8 baud., 31 naud.), Ishmaelis Smithas 16 (4/6 dvit., 2/2 trit., 5 rez. perd.), Russellas Westbrookas (7/17 dvit., 14 atk. kam., 11 rez. perd.), Robinas Lopezas (7/10 dvit., 5 atk. kam.) po 15, Alexas Lenas (4/4 dvit.), Danielis Gaffordas (4/7 dvit., 8 atk. kam., 4 blk.) po 8.

„Pistons“: Frankas Jacksonas (5/7 dvit., 3/6 trit.) ir Isaiah Stewartas (6/10 dvit., 12 atk. kam., 2 blok., 25 naud.) po 19, Joshas Jacksonas 17 (4/9 dvit., 2/5 trit., 5 kld.), Jerami Grantas 14 (4/11 dvit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 2 blk., 4 kld.), Cory Josephas 8 (3 per. kam.).

Bradley Bealo pasirodymas:

Rungtynių akimirkos:

Atrinkti (0) Visi (7)
Gaila,kad Sirvydis savo šansais nepasinaudoja.Praeitose rungtynėse kaip jam daug žaisdamas išėjo minusinis,šitose irgi buvo minusinis.Bet jam nėra lengva,kai atrodo treneris penkiose rungtynėse iš eilės išleidžiamas ir jau atrodo pagauna ritmą,o paskui vėl kokią savaitę nežaidžia.Tai sunku žaist ir kažką parodyt,kai taip treneris jam laiką skirsto.