Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą apleidusi Los Andželo „Lakers“ (35-22) ekipa išbarstė dviženklį pranašumą, bet Dennisas Schroderis taškais iš po krepšio išvedė į pratęsimą, kuriame dominavusi Kalifornijos komanda nepaliko vilčių varžovams.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Franko Vogelio vadovaujamas klubas savo aikštėje 127:115 (34:35, 31:27, 29:20, 16:28, 17:5) pranoko taip pat traumų išretintus NBA lyderius, Jutos „Jazz“ (42-15) žaidėjus.

Lemiamą ataką ketvirtojo ketvirčio pabaigoje ant savęs prisiėmęs Schroderis prasiveržė į varžovų baudos aikštelę ir įmetęs iš po krepšio išlygino rezultatą – 110:110.

Prasidėjus paskutiniam kėliniui, „Lakers“ buvo priekyje 96:82, bet 12 minučių atkarpą galiausiai pralaimėjo 16:28.

Pratęsime įsisiautėję šeimininkai per dvi minutes spurtavo 10:3 ir susigrąžino per pagrindinį laiką prarastą iniciatyvą – 120:113.

Schroderis per 39 minutes iš viso įmetė 25 taškus (10/18 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

„Jazz“ ekipoje blykstelėjęs Ersanas Ilyasova susmeigė 6 iš 8 tritaškių ir surinko 20 taškų (1/3 dvit., 6/8 trit.), 5 atkovotus bei 4 perimtus kamuolius, blokavo 2 metimus, bet dvikovos nebaigė dėl išnaudoto pražangų limito.

33-ejų turkas vien per pirmąjį kėlinį sumetė 5 tolimus metimus iš tiek pat mėginimų.

Andre Drummondas su 27 taškais (10/15 dvit., 7/8 baud.) buvo rezultatyviausias „Lakers“ gretose. Centras taip pat sugriebė 8 kamuolius ir išdalino 3 rezultatyvius perdavimus.

Marcas Gasolis nepakilo nuo suolo trenerio sprendimu.

„Lakers“ vis dar nepadėjo superžvaigždės LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas, kurie dvikovą stebėjo iš šailes.

Daugiausia pelno: Donovan Mitchell

„Jazz“ vertėsi be Donovano Mitchello (čiurna), Mike'o Conley (kelio skausmai) ir Rudy Goberto (kelio sumušimas).

Čiurną dvikovoje su Indianos „Pacers“ pasukęs Mitchellas nerungtyniaus mažiausiai keturias savaites.

Joe Inglesas išdalino net 14 rezultatyvių perdavimų ir pakartojo karjeros rekordą. Australas iš toli realizavo 6 iš 12 metimų ir surinko 20 taškų.

Net 46 minutes žaidęs Jordanas Clarksonas pataikė 5 iš 15 tritaškių bei užfiksavo 27 taškų pasirodymą.

„Jazz“ bendrai iš toli išmetė net 59 metimus, iš kurių tikslą pasiekė 23 (39 proc.).

„Lakers“: Andre Drummondas 27 (10/15 dvit., 7/8 baud., 8 atk. kam., 29 naud.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (5/12 trit., 5 atk. kam.), Dennisas Schroderis (10/18 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blk., 25 naud.) po 25, Kyle'as Kuzma 13 (2/2 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 12 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Markieffas Morrisas 10 (2/8 trit., 12 atk. kam., 4 kld.), Talenas Hortonas-Tuckeris 8 (5 atk. kam.).

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 27 (6/12 dvit., 5/15 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Joe Inglesas (6/12 trit., 14 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld., 25 naud.), Ersanas Ilyasova (6/8 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 2 blok.) po 20, Bojanas Bogdanovičius 19 (2/7 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud.), Royce'as O'Neale'as 14 (4/4 dvit., 2/10 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Georgesas Niangas 9 (3/7 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.).

Schroderio pasirodymas:

Rungtynių momentai:

Atrinkti (0) Visi (4)
Ir Schroderis parodė,kad gali tapti lyderiu.Iškritus Lakers žvaigždėms jam ir buvo klijuojama lyderio etiketė,bet sunkiai jam ėjosi.Tačiau šį kartą iššovė svarbiose rungtynėse,tai gal nebus toks vienkartinis pasirodymas,nes jo gero žaidimo komandai reikia.
2021-04-18
+2
Drummondas jiems praktiskai laimejo rungtynes sudeliodamas is po kasio. Pataikymas is toli pas Lakers atsarginius yra tragiskas. Ko gero po sio sezono puse komandos tenais leks lauk. Kuzma visai zluges zaidejas, paturejo du normalius sezonus ir pradejo dazytis plaukus kaip LGBT lezbiete.