Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Be Tado Sedekerskio žaidusi Vitorijos „Baskonia“ (22-9) patyrė nesėkmę Ispanijoje.

Roko Giedraičio vedami baskai savo aikštėje 83:94 (25:18, 21:24, 12:32, 25:20) nusileido Burgoso „CB Miraflores“ (19-11) krepšininkams.

Rungtynes fantastiškai pradėjęs Giedraitis surengė 11 paeiliui taškų atkarpą (14:12), o šeimininkai po pirmojo ketvirčio turėjo 7 taškų persvarą – 25:18.

Šeimininkus pražudė trečiasis kėlinys, kuriame baskai pralaimėjo atkarpą 8:30 – 58:74.

Iš viso Giedraitis „Baskonia“ ekipai per 32 minutes pelnė 19 taškų (2/4 dvit., 5/8 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų. Lietuvis buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose.

Svečius į pergalę atvedė Dejanas Kravičius – 20 taškų (10/15 dvit.), 4 atkovoti kamuoliai ir 17 naudingumo balų per 24 minutes.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 19 (5/8 trit.), Alecas Petersas 18 (29 naud.), Achille Polonara 14 (10 atk. kam., 20 naud.), Pierria Henry 10 (9 rez. perd.).

„CB Miraflores“: Dejanas Kravičius 20 (10/15 dvit.), Vitoras Benite 17, Jasielis Rivero 16, Alexas Renfroe 14 (22 naud.).