Taškai 25
Taiklumas 11-15
Atkovoti kamuoliai 6
Rezultatyvūs perdavimai 5

Panevėžyje vykusiose rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (12-18) 90:98 (26:27, 24:19, 19:21, 21:31) pripažino šeimininko „Lietkabelio“ (20-10) pranašumą.

Trečiojo kėlinio viduryje Gedimino Petrausko auklėtiniai turėjo 8 taškų persvarą (60:52), o prieš lemiamą ketvirtį vis dar buvo priekyje – 69:67.

Vis dėlto ketvirtąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo galingu spurtu 16:0 ir perėmė iniciatyvą – 83:69.

Po šio smūgio svečiai dar sumažino atsilikimą iki vienženklio, tačiau „Lietkabelis“ pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Panevėžio komandai Gytis Masiulis per 31 minutę pelnė 25 taškus (10/12 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Šeimininkų ekipoje po daugiau nei mėnesio pertraukos grįžo Margiris Normantas. Po kelio traumos atsigavęs gynėjas per 14 minučių pelnė 3 taškus (1/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, 3 kartus prasižengė bei surinko 3 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai pasvaliečių ekipoje žaidė Edgaras Želionis – 19 taškų (8/8 dvit., 1/2 trit.), 10 atkovotų kamuolių ir 25 naudingumo balai per 22 minutes.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 25 (10/12 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 31 naud.), Paulius Valinskas 20 (6/8 dvit., 2/3 trit., 20 naud.), Kyle'as Vinalesas (5/9 dvit., 9 rez. perd., 5 per. kam., 6 kld., 20 naud.), Panagiotis Kalaitzakis (2/3 trit., 6 atk. kam.) po 13, Vytenis Lipkevičius (2/5 trit.), Džordže Gagičius (4/5 dvit.) po 8.

„Pieno Žvaigždės“: Edgaras Želionis 19 (8/8 dvit., 10 atk. kam., 25 naud.), Yannickas Franke 17 (2/4 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud.), Tomas Lekūnas (4/8 trit.), Paulius Petrilevičius (6/9 dvit.) po 16, Karolis Giedraitis 9 (1/5 trit.).

Spaudos konferencija po rungtynių:

Atrinkti (0) Visi (7)
As
Bravo Lietkabelis, labai maloni pergalė, dar Norma grįš pilna jėga bus ledas
2021-04-18
-3
Bnews zurnalistam visi krepsininkai yra perspektyvus iki 30-ies metu ir visos rungtynes yra derbiai.
2021-04-18
-1
x
Normantas Kalaizakis Lipkevičius kai būna kartu aikštėje ginyba geležinė. uždusino pieną iš karto. O Normantas žaidė tik su viena koja.
2021-04-18
+2
Derbis
Aukstaitijos derbis belenkokia antraste 😀, nebejuokinkit bnews klounai zurnalistai 🤡
2021-04-18
-2
Tai kad jie viska derbiais vadina kaip ir lkl buna visokiu ko tik neprigalvoja. :DD
2021-04-18
-2
Kova del 3
del 3 vietos Kova tesiasi Na Dvi skirtingos puses Pirma puse Pieno zvaigzdes geriau atrode po pertraukos Lietkabelis sove i prieki puikiai pataikydami ir leme pergale
2021-04-18
-2
Vat kas stengiasi tai norma ir gyčius poto kiti tik sugebėjo padėti. Lyginant Lietkabelio varžybas su nba pas juos kažkas isijungia kaip nba atsiveja savo varžovus kas maloniai stebina ir nuotaikas kelia. Ir daugiau pergalių bet ne pralaimėjimų tokiu retų.