Nuotr.:

De'Aaronas Foxas pelnė 30 taškų, o jo vedama Sakramento „Kings“ (23-34) NBA nutraukė devynių pralaimėjimų seriją.

Rezultatyvūs perdavimai 12

„Kings“ klubas išvykoje 121:107 (22:20, 45:30, 20:27, 34:30) įveikė Dalaso „Mavericks“ (30-26) krepšininkus.

Sakramento ekipos gretose išsiskyręs Foxas per 36 minutes užfiksavo 30 taškų (12/19 dvit., 6/7 baudų), 4 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų pasirodymą.

Jis vien per ketvirtą kėlinį įmetė 12 taškų.

Foxas 17-ą kartą šį sezoną pelnė bent 30 taškų. Prieš tai per dvejus metus NBA atletas buvo sužaidęs 10 tokių rungtynių.

Dalaso komandai Luka Dončičius per 35 minutes pelnė 37 taškus (10/14 dvit., 4/13 trit.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Slovėnas vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 22 iš 30 komandos taškų, tačiau tai „Mavericks“ neišgelbėjo.

Dončičiaus pasirodymas:

„Mavericks“ namuose pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

„Reikia įvertinti „Kings“, jie atvyko po pralaimėjimų serijos ir sužaidė geriausias savo rungtynes“, – sakė „Mavericks“ treneris Rickas Carlisle'as.

Dončičiaus techninė pražanga:

Trečiajame kėlinyje Harrisonas Barnesas surinko 11 tašką, o „Kings“ susikrovė 21 taško persvarą.

Visgi „Mavericks“ taip lengvai nepasidavė.

Iki mačo pabaigos likus pusšeštos minutės „Mavericks“ priartėjo iki 6 taškų (96:102), toks pat skirtumas tarp komandų buvo ir likus pusantros minutės.

Visgi tuomet Foxas pataikė dvitaškį, Delonas Wrightas sumetė šešis baudų metimus iš eilės ir „Kings“ šventė pergalę.

Foxo pasirodymas:

Dalaso klubui latvis Kristaps Porzingis surinko devynis taškus, visus juos – pirmoje rungtynių pusėje.

„Mavericks“: Luka Dončičius 37 (10/14 dvit., 4/13 trit., 5/10 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 22 (6/8 trit.), Jalenas Brunsonas 20 (6/7 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd.), Kristaps Porzingis 9 (2/7 dvit., 1/7 trit., 11 atk. kam.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 30 (12/19 dvit., 6/7 baud., 12 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 24 (4/6 dvit., 5/8 trit., 5 atk. kam.), Terence'as Davisas 23 (4/7 dvit., 5/5 trit.), Delonas Wrightas 13 (6/6 baud., 5 atk. kam.), Hassanas Whiteside'as 12 (5/12 dvit., 10 atk. kam.).