Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Kaip ir Denveryje, taip ir antradienio naktį Milvokyje prireikė pratęsimo, tačiau skirtingai nei Kolorado valstijoje, čia pergalę iškovojo svečiai.

Rezultatyvūs perdavimai 13

Finikso „Suns“ (41-16) klubas per papildomą atkarpą 128:127 (24:25, 31:29, 28:36, 33:26, 12:11) dramatiškai nugalėjo Milvokio „Bucks“ (35-22) krepšininkus.

Pratęsimo metu Khrisas Middletonas tritaškiu išlygino rezultatą (127:127), tačiau lemiama ataka priklausė „Suns“.

Paskutinis metimas buvo patikėtas Devinui Bookeriui, prie kurio prišoko net du žaidėjai ir nors gynėjas atsidūrė sudėtingoje situacijoje, nuaidėjo teisėjo švilpukas, užfiksavęs pražangą P.J. Tuckeriui.

Likus žaisti 0,3 sekundės Bookeris įmetė pirmąją baudą, o antrą specialiai prametė ir svečiai šventė pergalę.

Vis dėlto pražangą užsidirbęs Tuckeris su tuo nenorėjo sutikti, o ir po rungtynių išsakė savo nuomonę.

„Yra, kaip yra, jie sušvilpė. Manau, kad tokioje situacijoje, tai sunkus sprendimas. Rezultatas lygus, pratęsimas...“ – kalbėjo Tuckeris.

Šios rungtynės yra įsimintinos Chrisui Paului – įžaidėjas atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir šioje statistikos kategorijoje palipėjo į penktąją vietą NBA istorijoje. Paulas aplenkė legendinį Magicą Johnsoną ir dabar yra išskirstęs 10145 rezultatyvius perdavimus karjeroje.

„Antro Magico nebebus. Jis – tikras šoumenas. Suprantate, ką turiu omeny?“– sakė Paulas.

Iš viso Paulas per 38 minutes surinko 22 taškus (8/16 dvit., 2/4 trit.), 7 atkovotus kamuolius ir 13 rezultatyvių perdavimų.

Mačo herojumi tapęs Bookeris per 44 minutes įmetė 24 taškus (8/20 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Milvokio komandai Giannis Antetokounmpo per 35 minutes pelnė 33 taškus (12/21 dvit., 0/1 trit., 9/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (12/21 dvit., 9/10 baud., 8 atk. kam.), Khrisas Middletonas 26 (8/13 dvit., 2/9 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jrue Holiday 25 (8/13 dvit., 2/6 trit., 8 rez. perd.), Donte DiVincenzo (7 atk. kam.), Patas Connaughtonas (3/4 trit., 9 atk. kam.) po 9, Brookas Lopezas 7 (5 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 24 (8/20 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Chrisas Paulas 22 (8/16 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 13 rez. perd.), Mikalas Bridgesas 21 (5/7 trit.), Deandre Aytonas 20 (8/11 dvit., 13 atk. kam.), Cameronas Johnsonas 13 (3/6 trit.), Cameronas Payne'as 12 (2/4 trit.), Jae Crowderis 9 (3/9 trit.).

Atrinkti (0) Visi (2)
Suns šiemet žaidžia fenomenaliai.Tiek metų dugne buvus komanda dabar jau yra beveik geriausi lygoje,iki Jazz nedaug trūksta.O prieš sezoną to tikrai buvo sunku tikėtis.Kantrus darbas atnešė pagaliau rezultatus.Pašaukti Bookeris su Aytonu,atėjo veteranas Paulas ir prašau,komanda tiesiog žiba.
2021-04-20
+6
amerika
Is pradziu galvojau cia jie taip rubinej svencia pergale, pasirodo svencia kazkokios asmenines statistikos laiptelio palypejima..:D