Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Po ilgosios pertraukos į priekį nurūkusi Stambulo „Anadalu Efes“ užtikrintai startavo Eurolygos ketvirtfinalyje.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Ergino Atamano auklėtiniai pirmajame mače savo aikštėje 90:63 (20:18, 24:22, 20:10, 26:13) įveikė Madrido „Real“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis susitikimas bus žaidžiamas ketvirtadienį Stambule.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Vasilije Micičius susidūrė su varžovu ir sutrenkė koją. Serbas kurį laiką gulėjo ant parketo, o po to nelengvai pakilo nuo jo.

Likusias šešias dvikovos minutes Micičius stebėjo nuo atsarginių suolelio.

„Jaučiuosi gerai, – po dvikovos Eurolygos transliacijoje kalbėjo gynėjas. – Susidūrimas nutiko absoliučiai netyčia. Tikiuosi, jog viskas bus gerai.“

Buvusiam žalgiriečiui atkrintamųjų startas susiklostė itin prastai: per 23 minutes iš žaidimo pataikė tik 1 metimą iš 9, realizavo 4 iš 4 baudų ir surinko 7 taškus, taip pat pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pradžioje nežaidžiau gerai. Sakyčiau, jog bendrai rungtyniavau solidžiai, bet tiesiog pramečiau metimus, o tai – krepšinio dalis, – tęsė Micičius. – Šiandien mūsų komandoje daugelis sužaidė geras rungtynes, ypatingai Rodrigue'as Beaubois, kuris pasirodė nuostabiai.“

Beaubois per 23 minutes sumetė 19 taškų, pataikydamas 5 iš 8 dvitaškių, 3 iš 6 tritaškių, ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

„Anadolu Efes“ po pirmosios mačo dalies pirmavo tik 4 taškais (44:40), bet viskas aukštyn kojomis apsivertė antroje dvikovos dalyje. Turkai 14 minučių atkarpą laimėjo net 36:14 ir dominavo aikštėje – 80:54.

„Bet kol kas tai tik 1-0, – komentavo Micičius. – Neturi reikšmės – laimėjai vienu ar 20 taškų persvara. Pergalė yra lygiai tokia pat. Dabar turime užmiršti šitą mačą ir ruoštis kitam.“

Naudingiausiai turkų komandoje pasirodė Sertanas Šanli, kuris per 20 minučių pelnė 16 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei užfiksavo 19 naudingumo balų.

„Anadolu Efes: Rodrigue'as Beaubois 19, Sertacas Sanli 16 (8 atk. kam.), Shane'as Larkinas 14 (3/10 trit.), Bryantas Dunstonas 11, Krunoslavas Simonas 10 (6 rez. perd., 4 atk. kam.).

„Real“: Trey Thompkinsas 13, Walteris Tavaresas 10 (9 atk. kam.), Nicolas Laprovittola 9.