Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Trečiąjį pralaimėjimą paeiliui Ispanijos čempionate patyrė dėl išlikimo kovojantis Arnoldo Kulbokos ir Regimanto Minioto Bilbao „RETAbet Basket“ (7-23) klubas.

GM: 11

Alexo Mumbru auklėtiniai išvykoje 67:86 (23:20, 9:17, 15:28, 20:21) neprilygo Tenerifės „Lenovo“ (25-6) krepšininkams.

Miniotas buvo antras pagal naudingumą savo ekipoje ir per 26 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

Mačui registruotas Kulboka aikštelėje nepasirodė.

Pagrindinis Tenerifės komandos pergalės kalvis buvo Marcelinho Huertas. 37-erių veteranas per 31 minutę pelnė 24 taškus (7/12 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Trečią kartą iš eilės pralaimėjusi Bilbao ekipa kartu su San Sebastiano „Gipuzkoa“ (7-23) rikiuojasi turnyrinės lentelės dugne bei dalinasi paskutines, 17-18 vietas.

Į žemesnį divizioną iškrenta dvi prasčiausios lygos komandos ir jeigu reguliarusis sezonas pasibaigtų dabar, „RETAbet Basket“ būtų priversta palikti ACB.

Nuo 17-oje vietoje esančio Madrido „Movistar Estudiantes“ (9-22) lietuvių ekipa likus 6 turams atsilieka 2 pergalėmis.

„Lenovo“: Marcelinho Huertas 24 (7 rez. perd.), Bruno Fitipaldo 18, Giorgis Šermadinis 12.

„RETAbet Basket“: Ondrejus Balwinas 14 (5 atk. kam.), Johnas Jenkinsas 11, Regimantas Miniotas (7 atk. kam.) ir Lude Hakansonas po 8.