Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Klaipėdos „Neptūnas“ (10-21) Betsafe – LKL pirmenybėse vejasi atkrintamųjų traukinį.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namie 92:81 (22:19, 22:19, 23:17, 25:26) nugalėjo Prienų „CBet“ (12-19) krepšininkus.

Po šios pergalės klaipėdiečiai pergalėmis susilygino su 8-oje vietoje žengiančia Alytaus „Dzūkija“, kurie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai laimėjo atkarpą 10:2 ir susikrovė dviženklę persvarą (63:53), kurią užtikrintai saugojo iki dvikovos pabaigos.

Geriausią savo mačą po sugrįžimo į „Neptūną“ šį sezoną sužaidė Deividas Gailius. Puolėjas per 29 minutes pelnė 23 taškus (3/5 dvit., 4/11 trit., 5/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Solidų pasirodymą surengė ir Žygimantas Janavičius, kuris per 25 minutes pelnė 17 taškų (7/7 dvit., 1/2 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Klaipėdiečiams nepadėjo Evaldas Šaulys, kurio sezonas dėl delnakaulio lūžio yra baigtas.

Klaipėdiečiai taip pat vertėsi be Norberto Gigos, Giedriaus Stankevičiaus ir Darrino Dorsey.

Prienų ekipos gretose pasižymėjo Ignas Sargiūnas, kurio sąskaitoje per 25 minutes – 14 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 21 naudingumo balas.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 23 (4/11 trit., 5/8 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Žygimantas Janavičius 17 (7/7 dvit., 5 rez. perd.), Martynas Mažeika (2/3 trit.), Benas Griciūnas (5/7 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Simas Galdikas 9 (4/7 dvit.), Džiugas Slavinskas 8 (10 atk. kam.).

„CBet“: Manu Lecomte (2/7 dvit., 2/8 trit., 7/7 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Mindaugas Sušinskas (7/10 dvit., 1/5 trit.) po 17, Ignas Sargiūnas 14 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Martynas Pacevičius 13 (6/12 dvit., 7 atk. kam.), Einaras Tubutis 7 (9 atk. kam.).

Neptunas
Tikejaus Cbet Pergales Sikart ir Gailius patrauke neptuna bet Manau viena retesniu pergaliu