TO: 4.2
GM: 54

Skelbiama, kad jam buvo diagnozuotas antrojo laipsnio šoninis čiurnos patempimas, tačiau tikimasi, jog įžaidėjas į aikštę grįš iškart praėjus patinimui, skelbia ESPN.

Youngas praleis mažiausiai dvejas artimiausias „Hawks“ rungtynes.

Krepšininkas dvikovoje su Niujorko „Knicks“ čiurną susižeidė iki trečiojo kėlinio pabaigos likus minutei. Jis nesėkmingai nusileido ant parketo ir į aikštę negrįžo.

22-ejų 188 cm ūgio įžaidėjas šį sezoną vidutiniškai per 34 minutes pelno po 25,3 taško, atlieka po 9,6 rezultatyvaus perdavimo, atkovoja po 3,9 kamuolio bei klysta po 4,2 karto.

„Hawks“ turi 32 pergales ir 27 nesėkmes bei Rytų konferencijoje dalijasi 5-6 pozicijomis.