Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Anthony Daviso sugrįžimas, Kristapo Porzingio trauma, MVP pretendentų susidūrimas, geriausias ispano sezono pasirodymas – visa tai ir dar daugiau – balandžio 23-osios NBA pulse.

Balandžio 23-osios NBA pulsas

ILGAI LAUKTAS. Dėl blauzdos traumos 30 rungtynių praleidęs Anthony Davisas grįžo ant parketo. Los Andželo „Lakers“ žvaigždės minutės dar buvo ribojamos ir jis rungtyniavo tik pirmoje mačo dalyje.

Davisas aikštėje praleido 16 minučių ir pelnė 4 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Buvo geriau, nei tikėjausi, – po rungtynių kalbėjo Davisas. – Jaučiausi gerai. Sunku žiūrėti visą antrą rungtynių dalį nuo suoliuko ir neprisidėti.“

SUGADINO. Daviso sugrįžimą apkartino Luka Dončičius, kuris namuose žaidusią Dalaso „Mavericks“ atvedė į pergalę prieš NBA čempionus – 115:110.

Slovėnas per 36 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

IŠKRITO. Kristapą Porzingį ir toliau persekioja traumų šleifas. Dvikovoje su „Lakers“ latvis trečiajame kėlinyje pasitempė čiurną ir šlubčiodamas paliko aikštę.

Latvis sezono pradžią praleido dėl kelio skausmų, o vėliau nerungtyniavo ir dėl problemų su nugara. Šiemet jis jau praleido 19 mačų.

Vos trečią kartą šį sezoną dvi dienas paeiliui žaidęs Porzingis vidutiniškai pelno po 20,4 taško bei sugriebia po 9,3 kamuolio.

KOVOJA. Čikagos „Bulls“ nepraranda vilčių patekti į Rytų atkrintamąsias, o pergalė namuose 108:91 prieš Šarlotės „Hornets“ viltį dar labiau sustiprino.

Dabar Čikagos komanda pergalių skaičiumi susilygino su 10-oje vietoje žengiančia Vašingtono „Wizards“, tačiau sostinės ekipa yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.

PAKARTOJO. Nugalėtojams Čikagoje Nikola Vučevičius pelnė 18 taškų ir atkovojo 16 kamuolių. Pastaruoju rezultatu juodkalnietis pakartojo geriausią savo sezono pasiekimą.

NUTRAUKĖ. San Antonijaus „Spurs“ savo aikštėje 106:91 įveikė Detroito „Pistons“ ir nutraukė penkių pralaimėtų rungtynių namuose seriją.

Nugalėtojams Derrickas White'as įmetė 26 taškus, svečiams Joshas Jacksonas surinko 29.

Deividas Sirvydis trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė.

NUTRAUKĖ II. Milvokio „Bucks“ penkių pralaimėjimų namuose seriją nutraukė ne prieš bet ką, o prieš Rytų konferencijos lyderę Filadelfijos „76ers“ – 124:117.

SUSIDŪRĖ. Milvokyje susidūrė ne tik dvi Rytų konferencijos favoritės, bet ir MVP pretendentai – Giannis Antetokounmpo ir Joelis Embiidas.

Graikas nugalėtojams pelnė 27 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, Embiidas surinko 24 taškus, 3 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

NUPŪTĖ. Apie atkrintamąsias dar galvojanti Naujojo Orleano „Pelicans“ išvykoje 135:100 nepasigailėjo Orlando „Magic“.

Nugalėtojus į priekį vedė Brandono Ingramo ir Ziono Williamsono tandemas – pirmasis pelnė 29 taškus, antrasis – 23 per 23 minutes.

BLYKSTELĖJĘS ISPANAS. Geriausią sezono pasirodymą surengė Willy Hernangomezas. „Pelicans“ ispanas per 17 minučių pelnė 18 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

Šį sezoną 26-erių centras per 15 minučių fiksuoja 6,7 taško ir 6,4 atkovoto kamuolio statistiką.

ŠOU. Geriausią sezono rezultatyvumo pasirodymą pakartojo Bostono „Celtics“ gynėjas Kemba Walkeris, kuris savo komandai padėjo švęsti pergalę prieš vieną geriausių lygos komandų Finikso „Suns“ – 99:86.

Walkeris per 37 minutes pelnė 32 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Visada noriu laimėti ir šios rungtynės buvo puikiausias pavyzdys, – teigė Walkeris. – Tiesiog atlikau man skirtus metimus ir jie sukrito.“