Nuotr.: Zuma press – Scanpix
Nuotr. Zuma press – Scanpix

Šį vakarą „Barcelona“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ stos į antrąją Eurolygos ketvirtfinalio dvikovą, o prieš ją Šarūnas Jasikevičius akcentavo komandos charakterį.

Pirmoje akistatoje „Zenit“ Katalonijos sostinėje triumfavo 76:74 ir serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 1-0 bei perėmė namų aikštės pranašumą.

„Turime būti labai disciplinuoti ir nieko neatiduoti, – prieš antrąją dvikovą sakė Šaras. – Atkrintamosiose, aukšto lygio krepšinyje, puolimą nusprendžia talentas ir mes turime išnaudoti tai, ką turime. Turime sumažinti klaidų skaičių. Išskyrus pirmąjį kėlinį, kai suklydome penkis kartus, pirmajame mače mums tai gerai sekėsi. Gynyboje turime laikytis savo taisyklių.

Turime laikytis savo žaidimo plano, akivaizdu, kad to pirmajame mače nepadarėme. Per ilgąją pertrauką negalima pakeisti plano, kadangi negali pakeisti plano, kurio nesilaikei. Nežinau, ar mano rungtynių planas buvo geras. Turime žaisti taip, kaip antroje rungtynių pusėje. Dabar mes esame ringe ant virvių ir turime parodyti savo charakterį.“

Tuo metu „Zenit“ po pirmojo mačo turi dar daugiau problemų – prie traumuoto Mateušo Ponitkos prisijungė ir lietuvis Artūras Gudaitis, kuris dėl čiurnos sužeidimo tikrai praleis artėjančias rungtynes.

„Antrosios rungtynės bus sunkesnės nei pirmosios, kadangi „Barcelona“ parodys reakciją, – sakė Pascualis. – Jie bus ypatingai agresyvūs visose situacijose, žais su dideliu susikaupimu ir motyvacija. Turime būti protingi, reikia suprasti, į kokias rungtynes žengsime. Turime tai padaryti teisingu būdu. Mums bus sunkiau, kadangi prie susižeidusio Ponitkos prisijungė dar vienas žaidėjas, Gudaitis. Praradome dar vieną starto penketo žaidėją.“

„Barcelonos“ ir „Zenit“ antrasis susitikimas – šiandien 22 val.

Atrinkti (0) Visi (9)
Manau Pascalis patvarkys musu Saruniuka, nes kazkodel Pascalis nesa i stipresni treneri.
2021-04-23
-1
alioalio
va butu koks Efesas kur uraganinis puolimas,tai sunesiotu ta zenita kiekviena maca 20+ tasku be problemu...o kai tiek barca tiek zenit zaidzia klampu krepsini..tai cia tikrai visko gali buti...
2021-04-23
+3
alioalio
manau barca laimes serija...bet neesu garantuotas...barcelona labai paranki komanda zenitui...nes Rusai zaidzia gynybini leta zaidima,o barcelonos puolimas tragiskas,tiesiog kisa kamuoli aukstaugiams visa laika,o izaidejas calathes yra kurejas,be metimokas labai palengvina darba tokiam prastam gynejiui kaip Pangos kuris fiziskai silpnas,bet jo trukumai lengvai paslepemi kai reikia dengti toki kaip calathes...jei Mirotic ar Higgins nesuzais indvidualiai galingo maco 20+ tasku ar koks kuric nesumes 4-6 tritaskiu...bus dideliu problemu barcelonai su tokiu apgailetinu puolimu
2021-04-23
-5
Omg
Tas koks liurbis... Pangos aš silpnas.. Tu gal pamiršai kaip apie jį šnekėjo fizinio pasirengimo treneriai? Tvirtas ir ištvermingas vyrukas
2021-04-23
-1
Barsai geriausias variantas-
gauna Jaska jau per pirmas minutes dvi technines,tada per kitas kelia minutes "makaluotojas",ir tada lengvai pasiima pergale