Gedimino Oreliko atstovaujamas Sarajevo „Spars“ sėkmingai pradėjo antrosios Adrijos lygos pusfinalį.

Amžius: 30
Ūgis: 200 cm
Svoris: 105 kg
Gimimo vieta: Šiauliai, Lietuva

Lietuvio ekipa pirmose pusfinalio rungtynėse 72:64 (29:19, 17:13, 10:14, 16:18) įveikė Podgoricos „Podgorica“ krepšininkus bei prieš atsakomąją dvikovą įgijo 8 taškų pranašumą.

Adrijos antrojo diviziono atkrintamosios žaidžiamos iš 2 rungtynių. Į finalą pateks ta komanda, kuri susumavus abu mačus turės daugiau taškų.

Orelikas per 35 minutes pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 1/10 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Laimėtoje ketvirtfinalio serijoje Orelikas vidutiniškai rinko po 15 taškų.

„Spars“ į pergalę vedė Amaras Gegičius, kuris per 35 minutes įmetė 20 taškų (6/8 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Spars“: Amaras Gegičius 20 (5 atk. kam.), Almiras Hasandičius 16, Kenanas Kamenjašas 12 (11 atk. kam.), Urbanas Klavzaras 11, Gediminas Orelikas 8.

„Podgorica“: Urošas Čarapičius 14, Mikailas Tmusičius 11, Novakas Musičius 10.