Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Po kiek daugiau nei trejų metų pertraukos į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) sugrįžęs Mike'as Jamesas pasirodė solidžiai ir šventė pergalę. Amerikiečio atstovaujama žvaigždėtoji Bruklino „Nets“ (40-20) namie 109:104 (21:25, 39:26, 28:22, 21:31) įveikė Bostono „Celtics“ (32-28).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Jamesas per 21 minutę pelnė 8 taškus (2/7 dvit., 1/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Gynėjas nuo suolo pakilo jau pirmojo kėlinio antroje pusėje ir greitai pasižymėjo taškais – pataikė vieną baudos metimą.

Maskvos CSKA klubo šį sezoną suspenduotas Jamesas su „Nets“ pasirašė 10 dienų kontraktą. Jis NBA nežaidė nuo 2018 metų vasario mėnesio, kuomet gynė Naujojo Orleano „Pelicans“ garbę.

Mike'o Jameso tritaškis:

Mike'o Jameso dvitaškiai:

„Nets“ po šios pergalės Rytų konferencijoje pakilo į pirmą vietą. Dabar klubas turi 40 pergalių ir 20 pralaimėjimų, o antroje vietoje atsidūrusi Filadelfijos „76ers“ iškovojo vienu laimėjimu mažiau.

Su savo buvusia komanda žaidęs Kyrie Irvingas likus 1,6 sekundės pataikė du baudų metimus ir įtvirtino „Nets“ pergalę.

Irvingas pataikė tik 4 metimus iš 19, bet buvo arti trigubo dublio: 15 taškų (4/13 dvit., 0/6 trit., 7/7 baudų), 9 atkovoti ir 4 perimti kamuoliai bei 11 rezultatyvių perdavimų.

„Nets“ vertėsi be susižeidusių Kevino Duranto ir Jameso Hardeno, o „Celtics“ ekipai nepadėjo Jaylenas Brownas ir Kemba Walkeris.

Devynis mačus iš eilės dėl sveikatos ir saugumo protokolo praleidęs prancūzas Evanas Fournier „Celtics“ klubui per 22 minutes pelnė 2 taškus, tačiau iš žaidimo prametė visus septynis metimus (0/4 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudų).

Bostono ekipos gretose išsiskyrė Jaysonas Tatumas, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 38 taškai (8/15 dvit., 6/12 trit., 4/7 baudų), 10 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Vien per pirmąją rungtynių pusę jis pelnė 25 iš 51 komandos taško.

Tatumo epizodai:

„Nets“: Joe Harrisas 20 (4/7 trit., 2 blok.), Jeffas Greenas 19 (3/5 trit., 6/6 baud.), Kyrie Irvingas (4/13 dvit., 0/6 trit., 7/7 baud., 9 atk. kam., 11 rez. perd., 4 per. kam.) ir Bruce'as Brownas (6/6 dvit., 8 atk. kam.) po 15, Blake'as Griffinas 13 (4/6 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 38 (8/15 dvit., 6/12 trit., 10 atk. kam., 4 rez. perd.), Paytonas Pritchardas 22 (6/7 trit.), Marcusas Smartas 19 (5/7 dvit., 2/10 trit.), Tristanas Thompsonas 8 (3/9 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.).