Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Į Oklahomą sugrįžęs Russellas Westbrookas surinko ketvirtą trigubą dublį iš eilės, o jo vedama Vašingtono „Wizards“ NBA mače 129:109 (36:35, 34:33, 30:22, 29:19) įveikė vietos „Thunder“ (20-40).

Rezultatyvūs perdavimai 11

Westbrooko sąskaitoje per 37 minutes buvo 37 taškai (11/19 dvit., 3/4 trit., 6/7 baudų), 11 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Per pastarąsias 11 rungtynių Westbrookas surinko net 10 trigubų dublių, o per šią atkarpą „Wizards“ iškovojo 9 pergales bei patyrė dvi nesėkmes.

Įžaidėjas per pastarąsias 30 rungtynių pasiekė 20 trigubų dublių.

Westbrookas šį sezoną vidutiniškai pelno po 21,9 taško, atkovoja po 11,1 kamuolio bei atlieka po 10,9 rezultatyvaus perdavimo. Gynėjas fiksuoja geriausius karjeros rodiklius atkovotų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų grafose.

Westbrookas karjeroje turi 174 trigubus dublius. NBA rekordas priklauso Oscarui Robertsonui, kuris iš viso surinko 181 trigubą dublį.

32-ejų Westbrookas vien šį sezoną per 52 rungtynes įsirašė 28 trigubus dublius.

Westbrookas „Thunder“ gretose praleido 11 sezonų – nuo 2008 iki 2019 metų. Prieš metus jis į Oklahomą grįžo su Hjustono „Rockets“ ir sulaukė palaikymo, o šįsyk sirgalių dėl COVID-19 pandemijos tribūnose nebuvo.

„Viskas buvo visiškai kitaip, ypatingai man. Atvykti čia, kur buvo tokia tyla... Manau, kad ir tiems vyrukams buvo kitoks jausmas“, – sakė Westbrookas.

Bradley Bealas prie pergalės per 36 minutes pridėjo 33 taškus (8/18 dvit., 4/6 trit., 5/5 baudų), 6 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Bealas ir Westbrookas kartu pelnė 70 taškų.

Bealo pasirodymas:

Oklahomos komandai Theo Maledonas per 31 minutę pelnė 20 taškų (1/5 dvit., 4/6 trit.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“ Rytų konferencijoje užima dešimtą vietą, o „Thunder“ komanda Vakaruose žengia trylikta.

„Thunder“: Dariusas Bazley ir Theo Maledonas (4/6 trit., 6/7 baud., 8 rez. perd.) po 20, Luguentzas Dortas (7/7 baud., 8 atk. kam.) ir Isaiah Roby (7/12 dvit., 8 atk. kam.) po 18, Aleksejus Pokuševskis 8 (2 blok., 4 kld.).

„Wizards“: Russellas Westbrookas 37 (11/19 dvit., 3/4 trit., 6/7 baud., 11 atk. kam., 11 rez. perd.), Bradley Bealas 33 (8/18 dvit., 4/6 trit., 5/5 baud., 7 kld.), Raulis Neto 15 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Davis Bertans 12 (4/7 trit.), Anthony Gill 9 (10 atk. kam.).