Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Ja Morantas dominavo puolime, Jonas Valančiūnas dėl NBA smegenų sutrenkimo protokolo praleido dar vienas rungtynes, o Memfio „Grizzlies“ (30-28) NBA mače išvykoje 130:128 (28:23, 34:33, 38:43, 30:29) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (32-27).

Rezultatyvūs perdavimai 13

Lietuvis dėl smegenų sutrenkimo protokolo nežaidė trečiose rungtynėse iš eilės.

Moranto sąskaitoje per 36 minutes buvo 33 taškai (10/14 dvit., 1/3 trit., 10/12 baudų), 5 atkovoti kamuoliai ir 13 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas nesuklydo nė sykio.

Morantas karjeroje ketvirtą kartą pelnė bent 30 taškų ir išskirstė bent 10 rezultatyvių perdavimų. Joks kitas krepšininkas „Grizzlies“ istorijoje nesužaidė daugiau nei dvejas tokias rungtynes.

„Mes žinome, ką galime padaryti kiekvieną vakarą, – sakė Morantas. – Turime išeiti ir 48 minutes duoti daug energijos. Puolime mes surandame progas, o kai susitvarkome gynyboje, visada save pastatome į gerą poziciją kovojant dėl pergalės.“

Moranto pasirodymas:

„Grizzlies“ klube pirmą kartą nuo 2017 metų trys krepšininkai iš žaidimo pataikė bent po 10 metimų. Jarenas Jacksonas įmetė 10 metimų iš 14 (10/12 dvit.), Ja Morantas – 11 iš 17, o Dillonas Brooksas – 11 iš 19 (8/13 dvit., 3/6 trit.).

2017 metų vasarį tokį pasiekimą akistatoje su Finikso „Suns“ užfiksavo „Grizzlies“ trijulė Mike'as Conley, Marcas Gasolis ir Zachas Randolphas.

Jareno Jacksono pasirodymas:

„Grizzlies“ Portlande nebuvo laimėjusi nuo 2017 metų.

Portlando komandos gretose geriausias sezono rungtynes sužaidęs Jusufas Nurkičius per 29 minutes pelnė 26 taškus (10/14 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“ suklupo ketvirtą kartą iš eilės.

„Blazers“: Damianas Lillardas 27 (5/11 dvit., 3/11 trit., 8/10 baud.), Jusufas Nurkičius 26 (10/14 dvit., 17 atk. kam., 5 rez. perd.), C.J. McCollumas 22 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Normanas Powellas ir Carmelo Anthony (3/4 trit.) po 13, Enesas Kanteris 12 (6/11 dvit., 7 atk. kam.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 33 (10/14 dvit., 10/12 baud., 5 atk. kam., 13 rez. perd.), Dillonas Brooksas 25 (8/13 dvit., 3/6 trit.), Jarenas Jacksonas 23 (10/12 dvit.), Kyle'as Andersonas 14 (3/7 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam.), Xavieras Tillmanas 12 (6/7 dvit., 6 atk. kam.).