Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Stephenas Curry pelnė 32 taškus, Draymondas Greenas išskirstė 19 rezultatyvių perdavimų, o jų vedama „Golden State Warriors“ (30-30) NBA mače savo aikštėje 118:97 (30:24, 24:26, 32:24, 32:23) susitvarkė su Denverio „Nuggets“ (38-21).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Nugalėtojų komandai Curry per 33 minutes pelnė 32 taškus (7/9 dvit., 4/9 trit., 6/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo vienuoliktosios Curry rungtynės balandžio mėnesį, kuomet snaiperis pelnė bent 30 taškų. „Warriors“ istorijoje tai yra pakartotas geriausias rezultatas – per vieną mėnesį tokį patį pasiekimą 1974 metų lapkritį buvo užfiksavęs Rickas Barry.

Curry epizodai:

Curry trečiojo kėlinio pradžioje už ginčus su teisėjais užsidirbo techninę pražangą.

Draymondas Greenas per 32,5 minutės pelnė tik 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), bet atkovojo 12 kamuolių ir atliko net 19 rezultatyvių perdavimų bei taip pakartojo asmeninį rekordą.

Greenas tapo pirmuoju krepšininku nuo 2014 metų, kuris pelnė ne daugiau 2 taškų, bet atkovojo bent 10 kamuolių ir atliko bent 15 rezultatyvių perdavimų. Prieš tai tuo pasižymėjo Rajonas Rondo.

Greenas šį sezoną renka po 8,7 rezultatyvaus perdavimo, o tai yra penktas geriausias rezultatas NBA.

Nuo COVID-19 pandemijos pradžios „Golden State Warriors“ pirmą kartą namų aikštėje žaidė su sirgaliais. Mačą stebėjo 1,935 žiūrovai.

MVP kandidatas Nikola Jokičius per 32 minutes įsirašė 19 taškų (7/13 dvit., 5/5 baudų), 6 atkovotus kamuolius bei 6 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ puolėjas Willas Bartonas pateko į starto penketą, bet sužaidus 59 sekundes pasitempė pakinklinę sausgyslę ir į rungtynes negrįžo.

Prieš 11 dienų kitas „Nuggets“ starto penketo krepšininkas Jamalas Murray nusiplėšė priekinį kairės kojos kryžminį kelio raištį ir šį sezoną nebežais.

Denverio ekipos gretose Michaelas Porteris per 36 minutes surinko 26 taškus (7/14 trit.) ir 5 atkovotus kamuolius.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (7/9 dvit., 4/9 trit., 6/6 baud., 8 atk. kam.), Kelly Oubre 23 (6/9 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam.), Andrew Wigginsas 19 (4/8 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 2 blok.), Jordanas Poole'as 15 (2/6 trit.), Mychalas Mulderis 14 (4/4 dvit., 2/6 trit.).

„Nuggets“: Michaelas Porteris 26 (7/14 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Nikola Jokičius 19 (7/13 dvit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Aaronas Gordonas 17 (4/6 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), P.J. Dozier 9 (3/7 dvit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Facundo Campazzo 7 (1/7 trit., 4 rez. perd.).